W każdy poniedziałek o godzinie 5 rano usłyszysz nowy odcinek. Rozmawiamy o tym, jak mieć tłuste, spełnione życie pełne codziennej obecności Boga i głębokich relacji z ludźmi.

O amputowaniu duszy, teatrze i pisaniu bajek [odcinek #3]

Od nieśmiałości do pełnej odwagi [odcinek #2]

Dlaczego TŁUSTA OWCA? 

[odcinek #1]

5

1 LUTEGO: 
jak się nauczyć miłości?
ROZMOWA Z MIRKIEM "KOLAH" KOLCZYKIEM

Wychowany w braku miłości i akceptacji, nie potrafił kochać, a największą wartością w jego życiu była przyjemność. W pogoni za jej poszukiwaniem trafił na samo dno, jednak kiedy doświadczył Bożej miłości, jego życie zaczęło się zmieniać. Rozmawiamy z Kolah o tym, jak można nauczyć się kochać pomimo naszej okaleczonej przeszłości.

4

25 STYCZNIA: 
4 punkty zwrotne mojego życia
OPOWIADA AGATA STRZYŻEWSKA

Słuchanie historii z życia innych ludzi może nas zainspirować, dodać skrzydeł i zaoszczędzić nam popełniania błędów na przyszłość. W tym odcinku opowiem Ci o największych momentach zwrotnych mojego życia, gdy stawałam z Bogiem twarzą w twarz a On objawiał mi swoją wolę. To były chwile, gdy musiałam dokonać wyboru. Co z tego wynikło i czego nauczyłam się z tych doświadczeń usłyszysz już niedługo.

Zasubskrybuj TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

>