O mnie

o mnie 1

Cześć!
Mam na imię Agata 
i kocham Boga. 

Poznałam Boga ponad 30 lat temu, ale dopiero po 40-stce odważyłam się przyznawać do Niego publicznie. Ponieważ byłam nieśmiała i bardzo bałam się co pomyślą inni, trzymałam się z dala tego, co było moim powołaniem: odważnego mówienia o Jezusie.

 

Teraz jednak robię to, co kocham najbardziej: tworzę bezpieczną przestrzeń dla innych do odkrywania swojego powołania. Swoje wysiłki skupiam na wyposażaniu chrześcijan do działania w mocy Ducha Świętego.

Jestem chrześcijanką, dla której podstawą wiary jest Biblia. Nie lubię odpowiadać na pytanie: z jakiego kościoła jesteś? Nie dlatego, że się tego wstydzę, ale dlatego, że 

moja tożsamość leży w byciu
dzieckiem Bożym

które należy do Królestwa Bożego. Dlatego też chętnie współpracuję 
z chrześcijanami z różnych denominacji.

Uwielbiam przecierać nowe szlaki i docierać z Ewangelią  w najtrudniejsze miejsca

8 lat temu razem z moim mężem Maćkiem, założyliśmy kościół na ulicy 
w Gdańsku. Co tydzień, bez względu na pogodę opowiadamy ludziom 
o Bogu. Karmimy bezdomnych, modlimy się o chorych, rozmawiamy 
z przechodniami, pocieszamy, przytulamy. Tworzymy społeczność
wolontariuszy z różnych kościołów, którzy mają na sercu głoszenie 
ewangelii w sposób otwarty, autentyczny i odważny.

Co tydzień widzimy jak ludzie oddają życie Bogu, są uzdrawiani, uwalniani od nałogów, a ich życie się zmienia.

4 lata temu Bóg przekonał nas, by pojechać do Pakistanu. Chrześcijanie nie mają tam łatwego życia. Prześladowania, więzienia, zamachy bombowe, podpalenia kościołów, to ich codzienność. Wspieramy ich w głoszeniu dobrej nowiny oraz w pracy charytatywnej w sierocińcach i lokalnych kościołach. Nasze zaangażowanie w wykupywanie chrześcijańskich niewolników z fabryk cegieł wydało owoc w postaci uwolnienia ponad 320 rodzin (ponad 1600 osób).

Od 2017 roku prowadzę kanał na Youtube, na którym dzielę się wiarą, doświadczeniami i biblijnym nauczaniem. Codziennie odbieram wiadomości od ludzi, którzy zostali uzdrowieni, zaczęli czytać Biblię, oddali swoje życie Bogu, zrozumieli Bożą miłość. Cieszy mnie, że moje filmy są wykorzystywane jako materiał szkoleniowy we wspólnotach różnych denominacji, w multimedialnych podręcznikach, na lekcjach religii i na kursach Alfa.

o mnie 4

Główną częścią mojej
działalności jest
głoszenie Ewangelii
i nauczanie.

Często jestem zapraszana jako mówca na konferencjach, gdzie opowiadam o mocy Boga oraz modlę się o uzdrowienie, napełnienie Duchem Świętym i przemienione życie. Prowadzę kursy i szkolenia, które pomagają w nawiązaniu relacji z Bogiem, znalezieniu swojej pasji i powołania oraz kładą fundamenty do prowadzenia odważnego życia chrześcijańskiego. W mojej Szkole Pasji i Wizji oraz w Szkole Słuchania Boga wzięło już udział ponad 4000 osób i grupa ta powiększa się o następne 800 każdego roku.

Prywatnie jestem od 28 lat szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek, z którymi również działam misyjnie. Mieszkam pomiędzy 3 jeziorami na szczycie góry, gdzie wokół mnóstwo żurawi. Uwielbiam czytać książki o średniowiecznych rycerzach, pływać, biegać, budować domy i planować wyprawy w dzikie i nieznane.

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.