Zaproś mnie

INSPIRUJĘ
NIE TYLKO
ONLINE

Zaproś mnie jako mówcę
na konferencję lub do
poprowadzenia
warsztatów

AGATA STRZYŻEWSKA

jest często nazywana “polską Joyce Meyer”, z uwagi na jej prosty, bardzo praktyczny duchowy przekaz w biblijnych nauczaniach. Od 2016 roku, w którym to rozpoczęła swoją publiczną służbę, wypuściła na swoim kanale na Youtube 1,5 tysiąca filmów z ponad 5 milionami odtworzeń.

 

W jej Szkole Słuchania Boga wzięło już udział ponad 4 tysiące uczestników z różnych denominacji chrześcijańskich, a misyjna Szkoła Pasji i Wizji wypuszcza corocznie kilkudziesięciu mocnych duchowych liderów, którzy rozpoczynają śmiałe projekty dla Bożego Królestwa: fundacje, kościoły, biznesy. 

zaproś mnie 2

Agata jest częstym mówcą na konferencjach chrześcijańskich, gdzie dzieli się historią swojego życia i prowadzenia przez Boga. Jej przekaz jest biblijnie “skondensowany”, logiczny, spójny i zilustrowany licznymi historiami. Agata jest też zapraszana wraz ze swoim mężem Maćkiem (by dzielić się świadectwem ich służby w Pakistanie) oraz wraz z córką Jagodą (by opowiadać o historii uratowania ich relacji oraz dramatycznego nawrócenia Jagody).

Agata jest mówczynią, której 
pasja i odwaga są zaraźliwe.

W swoich wystąpieniach koncentruje się na potrzebie osobistej, intymnej relacji z Bogiem oraz radykalnego duchowego przebudzenia, które prowadzi do namacalnej zmiany tego świata. Przemawia z głębi swojego ponad 30-letniego doświadczenia w prowadzeniu wielu projektów misyjnych

Tematy

Jak usłyszeć Boży głos?

Seria bardzo praktycznych warsztatów, podczas których uczestnicy nie tylko dowiedzą się biblijnych podstaw komunikacji z Bogiem, ale również wezmą udział w szeregu kreatywnych ćwiczeń, które uaktywnią ich do słyszenia i rozumienia głosu Boga. Uczestnicy warsztatów nauczą się również budować swój własny “namiot spotkania” – miejsce codziennego spotykania się z Bogiem.

Jak odnaleźć swoją pasję i powołanie?

Seria biblijnych warsztatów, które opierają się na zrozumieniu Bożych strategii w powoływaniu człowieka do szczególnych zadań. Kolejne spotkania koncentrują się na postaciach Abrahama, Dawida i Jezusa ukazując jak oni zostali powołani i jak to powołanie rozpoznali. Studium to jest mega inspirujące i uwalniające do odkrycia pasji i powołania każdego wierzącego.

Ewangelizacja dla introwertyków

Bóg wyciągnął introwertyczną dziewczynę, by stała się publicznym mówcą i prowadziła społeczność w Internecie, która stała się duchowym domem dla kilku tysięcy chrześcijan. Agata dzieli się osobistą historią uwolnienia jej z paraliżującej nieśmiałości i nieumiejętności komunikowania się, przedstawiając biblijne zasady wzrastania w osobistej odwadze i stawianiu kroków poza strefę komfortu.

Popraw koronę

Seria warsztatów, która pomaga spojrzeć na siebie oczami Boga. Nauczymy się rozpoznawać naszą prawdziwą tożsamość i powołanie, nasze dziedzictwo w Chrystusie. To z  kolei poprowadzi nas do odbudowy właściwego poczucia własnej wartości, opartej na Słowie samego Boga.

WYSTĄPIENIA

KONTAKT

Jeśli chcesz zaprosić Agatę na konferencję, spotkanie,
serię warsztów czy nauczań, to napisz maila na adres:
kontakt@agatastrzyzewska.com,
lub uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.