INSPIRUJĘ
NIE TYLKO
ONLINE

Zaproś mnie jako mówcę na konferencję

lub do poprowadzenia warsztatów

AGATA STRZYŻEWSKA

jest często nazywana “polską Joyce Meyer”, z uwagi na jej prosty, bardzo praktyczny duchowy przekaz w biblijnych nauczaniach. Od 2016 roku, w którym to rozpoczęła swoją publiczną służbę, wypuściła na swoim kanale na Youtube 1,5 tysiąca filmów z ponad 5 milionami odtworzeń.

 

W jej Szkole Słuchania Boga wzięło już udział ponad 4 tysiące uczestników z różnych denominacji chrześcijańskich, a misyjna Szkoła Pasji i Wizji wypuszcza corocznie kilkudziesięciu mocnych duchowych liderów, którzy rozpoczynają śmiałe projekty dla Bożego Królestwa: fundacje, kościoły, biznesy. 

zaproś mnie 2

Agata jest częstym mówcą na konferencjach chrześcijańskich, gdzie dzieli się historią swojego życia i prowadzenia przez Boga. Jej przekaz jest biblijnie “skondensowany”, logiczny, spójny i zilustrowany licznymi historiami. Agata jest też zapraszana wraz ze swoim mężem Maćkiem (by dzielić się świadectwem ich służby w Pakistanie) oraz wraz z córką Jagodą (by opowiadać o historii uratowania ich relacji oraz dramatycznego nawrócenia Jagody).

Agata jest mówczynią, której 
pasja i odwaga są zaraźliwe.

W swoich wystąpieniach koncentruje się na potrzebie osobistej, intymnej relacji z Bogiem oraz radykalnego duchowego przebudzenia, które prowadzi do namacalnej zmiany tego świata. Przemawia z głębi swojego ponad 30-letniego doświadczenia w prowadzeniu wielu projektów misyjnych

Tematy

Jak usłyszeć Boży głos?

Seria bardzo praktycznych warsztatów, podczas których uczestnicy nie tylko dowiedzą się biblijnych podstaw komunikacji z Bogiem, ale również wezmą udział w szeregu kreatywnych ćwiczeń, które uaktywnią ich do słyszenia i rozumienia głosu Boga. 

Uczestnicy warsztatów nauczą się również budować swój własny “namiot spotkania” – miejsce codziennego spotykania się z Bogiem.

Jak odnaleźć swoją pasję i powołanie?

Seria biblijnych warsztatów, które opierają się na zrozumieniu Bożych strategii w powoływaniu człowieka do szczególnych zadań. Kolejne spotkania koncentrują się na postaciach Abrahama, Dawida i Jezusa ukazując jak oni zostali powołani i jak to powołanie rozpoznali. 

Jest to mega inspirujące studium uwalniające do odkrycia pasji i powołania każdego wierzącego.

JAK POKONAĆ STRACH I ŻYĆ NA MAXA DLA BOGA?

Bóg wyciągnął introwertyczną dziewczynę, by stała się publicznym mówcą i prowadziła społeczność w Internecie, która stała się duchowym domem dla kilku tysięcy chrześcijan. 

Agata dzieli się osobistą historią uwolnienia jej z paraliżującej nieśmiałości i nieumiejętności komunikowania się, przedstawiając biblijne zasady wzrastania w osobistej odwadze i stawianiu kroków poza strefę komfortu.

Popraw koronę. 

Seria warsztatów, która pomaga spojrzeć na siebie oczami Boga. Nauczymy się rozpoznawać naszą prawdziwą tożsamość i powołanie, nasze dziedzictwo w Chrystusie. To z  kolei poprowadzi nas do odbudowy właściwego poczucia własnej wartości, opartej na Słowie samego Boga.

JAK MODLIĆ SIĘ O DZIECI?

Agata wraz ze swoją córką Jagoda opowiadają historię ich zerwanej i trudnej relacji oraz jej uzdrowienia przez Boga.

Agata i Jagoda opowiedzą o tym jak:

  1. modlić o dziecko, które ma problemy z sobą i zerwało relację z Bogiem i rodzicami
  2. rozmawiać, gdy rozmawiać się nie da
  3. odnaleźć miłość i cierpliwość w sobie, gdy wszystko się wali

JAK WZRASTAĆ DUCHOWO?

Seria warsztatów dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga i którym zależy na szybkim duchowym wzrastaniu. Agata wylewa tu solidne duchowe fundamenty.

Te warsztaty odpowiadają na pytania:

  1. jak zarządzać samym sobą i swoimi myślami
  2. jak często i w jaki sposób stawiać sobie cele
  3. jak planować swoje życie duchowe

WYSTĄPIENIA

KONTAKT

Jeśli chcesz zaprosić Agatę na konferencję, spotkanie,
serię warsztów czy nauczań, to napisz maila na adres:
kontakt@agatastrzyzewska.com,
lub uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.