Zranienie, zgorszenie, odrzucenie – jak sobie radzić?

O czym jest ten odcinek:

Każdy z nas miał co najmniej jeden taki moment w życiu, w którym poczuł się zraniony, zgorszony, odrzucony, odepchnięty czy niechciany. Zranień możemy doświadczać od ludzi, którzy nie wiedzą o nas prawie nic, ale też od osób nam bliskich – od rodziny, współmałżonka, czy od przyjaciół. To nieuniknione.

Jako chrześcijanie wiemy, że powinniśmy wybaczać tym, którzy zadali nam rany. Powinniśmy kochać każdego człowieka, nawet tego, który nas skrzywdził. Musimy zawsze pamiętać, że przyczyną wszelkiego zła na świecie jest nie człowiek, ale diabeł.

W tym odcinku podcastu Tłusta Owca, dzielę się moimi własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w obszarze zranień. Opowiadam w jaki sposób nauczyłam się z nimi radzić, tak by iść dalej i nie dać się zatrzymać. Zrozumiałam wiele rzeczy, które pomogły mi wyjść z miejsca zranienia. Jedną z nich jest to, że ludzie często nas krzywdzą, bo sami byli krzywdzeni i powielają wzorce tych, którzy ich ranili w przeszłości. Odkryłam też, że jeśli ktoś mnie rani, to nie jest to moją winą. Wzorem tego, jak mamy postępować, gdy inni nas ranią jest Jezus. Bóg poprzez swoje Słowo pokazał mi, jak On na to patrzy i to było dla mnie uwalniające.

Jak zatem poradzić sobie ze zranieniami w biblijny, Boży sposób?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz słuchając tego podcastu.

Zapraszam!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.