Zranienie, zgorszenie, odrzucenie – jak sobie radzić?

opowiada Agata Strzyżewska

Każdy z nas miał co najmniej jeden taki moment w życiu, w którym poczuł się zraniony, zgorszony, odrzucony, odepchnięty czy niechciany. Zranień możemy doświadczać od ludzi, którzy nie wiedzą o nas prawie nic, ale też od osób nam bliskich – od rodziny, współmałżonka, czy od przyjaciół. To nieuniknione. Jako chrześcijanie wiemy, że powinniśmy wybaczać tym, którzy zadali nam rany. Powinniśmy kochać każdego człowieka, nawet tego, który nas skrzywdził. Musimy zawsze pamiętać, że przyczyną wszelkiego zła na świecie jest nie człowiek, ale diabeł.

DOBRE LINKI:

W tym odcinku podcastu Tłusta Owca, dzielę się moimi własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w obszarze zranień. Opowiadam w jaki sposób nauczyłam się z nimi radzić, tak by iść dalej i nie dać się zatrzymać. Zrozumiałam wiele rzeczy, które pomogły mi wyjść z miejsca zranienia. Jedną z nich jest to, że ludzie często nas krzywdzą, bo sami byli krzywdzeni i powielają wzorce tych, którzy ich ranili w przeszłości. Odkryłam też, że jeśli ktoś mnie rani, to nie jest to moją winą. Wzorem tego, jak mamy postępować, gdy inni nas ranią jest Jezus. Bóg poprzez swoje Słowo pokazał mi, jak On na to patrzy i to było dla mnie uwalniające. Jak zatem poradzić sobie ze zranieniami w biblijny, Boży sposób? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz słuchając tego podcastu. Zapraszam!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

 

4 Komentarzy

 1. Monika jec pisze:

  Agata Tutaj Mowisz Szczera Prawda W Tym Podcast Tlusta Owcy, Twoje Przemyślenia Są W Szczerej Prawdy.

 2. Anna pisze:

  Kiedyś gdy bylam niesłusznie oskarżana i źle traktowana czułam jak zaczyna narastać we mnie gniew i usłyszałam od Boga takie Slowa : Masz wybór możesz iść za tymi uczuciami lub pozostać przy moim Sercu. Wybrałam to drugie i bardzo szybko ta sytuacja została zmieniona na moją korzyść .

  1. Agata pisze:

   super świadectwo Kochana 🙂

 3. Nina pisze:

  Dziękuję za te słowa. Były mi dzisiaj bardzo potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.