Kotwice mojej wiary

O czym jest ten odcinek:

Czasami obserwuję, kiedy chrześcijanie mają różne etapy w swoim życiu. Mają etap gorącej miłości, kiedy poznają Jezusa, zaczynają czytać Biblię, mają wspaniałe doświadczenia z Bogiem i opowiadają o tych doświadczeniach innym ludziom. To jest wspaniały okres takiej gorącej miłości i zakochania się w Bogu. Ale później, jest następny etap, kiedy przychodzą różne obciążenia, prześladowania, problemy, trudności, momenty niezrozumienia. Takiego etapu doświadczył każdy chrześcijanin. Wtedy często zadajemy sobie pytania:

Dlaczego w moim życiu dzieją się złe rzeczy pomimo tego, że wierzę w Boga?

Czy Bóg mnie kocha?

Dlaczego zdarzyło się to akurat mnie?

Oczekujemy od Boga natychmiastowych cudów, a jeśli ich nie widzimy, to wiele osób się zniechęca, dystansuje i wycofuje.

W tym podcaście opowiadam o tym, co mnie trzyma przy Bogu, co jest takim punktem niezmiennym w moim patrzeniu na Boga i co sprawia, że przy Nim trwam i wzrastam, że czerpię od Niego coraz więcej, nie zniechęcam się i nie mam wątpliwości, pomimo, że chodzę już za Nim 29 lat.

Dzielę się jak przechodzę trudne sytuacje, jak reaguję, gdy nie widzę przełomu w sprawach o które się modlę, na czym się wtedy koncentruję i jak dostrzegam Boga w moich ciemnych dolinach. Opowiadam też o głównych powodach tego, dlaczego ludzie tracą wiarę w takich momentach, wycofują się i dystansują.

Co pomaga mi przechodzić zwycięsko przez te wszystkie lata chodzenia za Bogiem i nie wycofywać się, ani odchodzić od Niego?

Posłuchaj!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.