Singielstwo i małżeństwo po 40-stce

O czym jest ten odcinek:

Każdy człowiek pragnie bliskości, miłości i bycia kochanym. Tak zostaliśmy stworzeni i to jest całkiem naturalne pragnienie. Nie zawsze jednak udaje się spotkać tą właściwą osobę, z którą możemy zbudować zdrowy i pełen miłości związek. Taki związek, który wzrasta w miłości i zaraża nią innych. Czasem czas oczekiwania na takiego kogoś jest bardzo długi, często idziemy wtedy na kompromisy, rezygnujemy z Bożych standardów i zaczynamy prowadzić życie po swojemu.

W tym odcinku podcastu Tłusta Owca moimi gośćmi są Adam i Ania Dzieciątko. On – były policjant, bokser i pastor Kościoła “Miasto” w Gdańsku. Ona – silna kobieta i charyzmatyczna liderka. Oboje bardzo długo byli singlami i w okolicach 40-tki pobrali się. Opowiadają o długim oczekiwaniu na właściwego partnera i zwycięstwie w Bogu. Myślę, że ten odcinek będzie bardzo pomocny osobom, które czekają na kogoś, modlą się, żeby mieć żonę, męża.

Czasami to długo trwa i dla wielu nie jest to łatwy czas, zwłaszcza że w dzisiejszym świecie tak wiele jest pokus seksualnych. Seks przedmałżeński, czy pornografia są dziś czymś powszechnie akceptowanym. 

I o tym też szczerze rozmawiamy!

Jak oni sobie radzili w tym długim oczekiwaniu na kogoś właściwego, w czasie singielstwa i aktywnych poszukiwań? Właśnie o tych swoich intymnych doświadczeniach opowiadają w tym podcaście. 

Posłuchaj! Naprawdę warto!

 

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.