Moje najlepsze nawyki

O czym jest ten odcinek:

Nawyki często kojarzą nam się z tematem mało przyjemnym, ale okazuje się, że ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim życiu potwierdzają tezę, że wyrobienie sobie pewnych nawyków, to potęga. Tak samo, gdy czytamy Biblię, okazuje się, że wiele postaci w niej opisanych, miało swoje nawyki i zwyczaje. Nawyki mogą nam pomóc, by ludzkie ciało nie dominowało, ani by emocje nie brały góry nad tym, co mówi do nas Bóg. Nawyki to w pewien sposób umartwienie ciała po to, by sprawy naszego ducha mogły obfitować i byśmy mogli rozwijać się duchowo.

Ile zajmuje wypracowanie dobrych nawyków? Może 21 dni, miesiąc, albo nawet kilka lat? W tym podcaście opowiem Ci, jak ja wypracowuję swoje. Przez wiele lat w moim chodzeniu za Bogiem nauczyłam się, że nawyki pomagają mi w życiu – i nie tylko w życiu duchowym, ale również w codziennym radzeniu sobie ze zwyczajnymi obowiązkami. Są niezbędne, by mieć czas dla Boga, rodziny, czas na pracę, a także na własne hobby. Pomagają porządkować życie i dojść do upragnionego celu.

Jakie to nawyki? – koniecznie posłuchaj mojego podcastu.

 

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

13 Komentarzy

 1. Justyna pisze:

  Nawyki są super, mam podobne. Dziękuję za ten podcast. Dziękuję Agata bo dużo czerpię i uczę się zTwoich wypowiedzi.

  1. Agata pisze:

   Dziękuję Justyna:)

 2. Agnieszka pisze:

  Witaj,dziękuję bardzo za inspirujący podcast!Mówisz w pewnym momencie o wersetach budujących naszą tożsamość i zrozumiałam, że dołączysz link do zebranych materiałów na ten temat?

   1. Agnieszka pisze:

    Dziękuję!

 3. Dorota pisze:

  Agatko super że masz te motylki w ogrodzie, bo kiedyś chodziłam po lesie wołałam do Pana a tu nagle usiadł mi motyl na ramieniu, od razu pomyślałam że to z niebiańskiego ogrodu także coś jest na rzeczy z tymi motylami, a tak w ogóle to mam właśnie taki nawyk że prawie dziennie chodzę do lasu i liczę kroki no i rozmawiam z Jezusem jest to zawsze dobry czas, pozdrawiam i dziękuję za te motyle

  1. Agata pisze:

   Motyle są Bożym arcydziełem. Pokazują mi jakim artystą jest Bóg 🙂

 4. Paulina pisze:

  Dziękuję że jesteś, niech Bog Ciebie blogoslawi

 5. Beata pisze:

  Odcinki podcastu zacinają się w trakcie słuchania

 6. Ela pisze:

  Agatko, masz wspaniałe nawyki. Już parę miesięcy temu zainspirowałaś mnie do czytania Pisma Świetego. A tym Podlasie zainspirowałaświata mnie do codziennej aktywności fizycznej bez względu na pogodę. Spróbuję 90 dni może się uda a z Bożą pomocą może przekształcić się to w nawyk i da mi więcej energii do pracy i rozwoju. Dziękuję.

 7. Iza pisze:

  Witaj Agatko Jak zawsze jestem zbudowana Twymi pelniwartosciowymi przemyśleniami, a raczej wdrożeniowymi nawykami. Dużo mi brakuje choć staram się żyć Bożą inspiracją. Zawsze też stawiam na Ducha Świętego i co On ma dla mnie każdego dnia. Jak już kiedyś ci pisałam mamy wiele wspólnego i dlatego może łatwiej mi przyjąć bądź utożsamić się z tym co przekazujesz bo wiem że to duchowe przesłania dla mnie Czy to jest piąta rano, czy tłusta owca czy inne liveMoje nawyki to takie że dziennie rano wstaje piję kawkę i słucham z mężem bądź sama właśnie rannych twoich przesłań. Też jeżdżę na rowerze staram się dobrze odżywiać. Bardzo zainspirowałaś mnie ta dieta warzywno- owocowa i szczerze mówiąc przydałoby mi się takie oczyszczenie organizmuModlę się też codziennie do Pana prosząc go o jeszcze większą wiarę i Jego wolę względem mojego życia Rozmyślam o Nim i mam pragnienie jeszcze lepszego poznania Go poprzez wyciszanie mojego umysłu Czuje Jego obecność że jest przy mnie i wysłuchuje moich modlitw, nigdy mnie nie zawiódł to prędzej ja zawiodłam siebie robiąc coś wbrew Jego woli Przyjąć Jezusa i uczynić Go swoim Panem było najlepsza rzeczą, która uczyniłam i nie zamieniłabym mojego życia za żadne przysłowiowe skarby świata. Milusio pozdrawiam i życzę owocnych postanowień w Bożej obecności obecności jak i dalszej inspiracji Ducha Świętego na każdy dzień

  1. Agata pisze:

   Cieszę się, że jesteś zainspirowana 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.