Kościół w domu

O czym jest ten odcinek:

Kościół to miejsce, w którym ludzie wierzący spotykają się, aby rozpoznać Bożą obecność wśród siebie, żeby uwielbić Boga i powierzyć Mu swoje życie. Wspaniale jest spotykać się z innymi, którzy kochają Boga. Dary Ducha Świętego oraz Jego owoce mogą się prawdziwie objawiać i rozwijać, gdy jesteśmy we wspólnocie. Błogosławieństwem jest móc do takiej wspólnoty należeć i cieszyć się miłością innych wierzących.

Oprócz “dużego” kościoła raz w tygodniu, od lat mogę spotykać się z moją duchową rodziną u nas w domu. To miejsce w którym mogę doświadczać prawdziwych, autentycznych relacji z wierzącymi i dzielić się tym, co mam w sercu. Małe grupy to miejsce, w którym możemy się wzajemnie poznawać, zachęcać i wspierać siebie.

W tym odcinku opowiadam o początkach tej wspólnoty, o tym jak się modlimy, czytamy Słowo i służymy sobie nawzajem. Podpowiadam również, jak rozpocząć prowadzenie takiej małej grupy wierzących u siebie w domu.

Jeśli jesteś nowonarodzony, czytasz Biblię, doświadczasz Bożego prowadzenia, to również możesz dzielić się tym z innymi.

Jak to zrobić? Posłuchaj tego odcinka!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.