Najbardziej inspirujący ludzie mojego życia

O czym jest ten odcinek:

Jest wiele osób, które miały wpływ na moje życie i znacząco je zmieniły, jednak w tym odcinku skupię się na trzech, których działanie nadało mojemu życiu kierunek, w którym trwam do dzisiaj.

Pierwszą osobą jest moja mama, którą szczerze podziwiam i jestem wdzięczna za jej oddanie oraz poświęcenie dla naszej rodziny. Jej pracowitość, miłość i przebojowość nauczyła mnie, jak nie poddawać się w obliczu przeciwności, jak być zaradną i odważną kobietą oraz mądrą żoną.

Drugą osobą jest Ania z Zielona Wzgórza – i choć jest to postać fikcyjna, to jej charakter, miłość do przyrody, niezłomność oraz szlachetna postawa w każdej sytuacji sprawiła, że chciałam być taka jak ona. Spędzając mnóstwo czasu z bohaterką tej serii książek poddawałam swoje serce i swój charakter szlifowi, aby być równie niezłomna co Ania. Teraz z perspektywy czasu widzę, że to był Boży sposób na to, aby przygotować moje serce do przyjęcia Ewangelii, kiedy przyjdzie właściwa chwila.

Ostatnią osobą jest mój przyjaciel Mateusz, który pokazał mi Boga w zupełnie nowy sposób. Z powodu moich negatywnych związanych z kościołem, miałam awersję do religii i religijnych ludzi, a Bóg był dla mnie kimś zupełnie abstrakcyjnym i odległym. Jednak Mateusz był pierwszym człowiekiem, który miał żywą relację z Bogiem, opowiadał o Nim w sposób, który mnie zachwycił! Jego pasja i duchowy głód Boga sprawił, że już na drugi dzień po spotkaniu z Mateuszem, ruszyłam w swoją osobistą podróż poznawania Boga. Postawa Mateusza, jego zachowanie i to co robił od początku było moim wzorem i inspiracją, aby iść za Bogiem bez względu na to, co myśli moje otoczenie.

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.