Zmarnowane życie?

Kiedy jesteś z Bogiem, zmienia się całe Twoje życie. Jeśli wcześniej miałeś dużo niezdrowych nawyków lub przyzwyczajeń, które nie były godne życia chrześcijańskiego, przed Tobą wiele pracy. Czasem musisz zrezygnować drastycznie z dotychczasowego życia, jego przyjemności i dóbr doczesnych, by spotkać prawdziwego Ojca. Ci, którzy nigdy nie doświadczyli Jego obecności i dobroci zwykle nie rozumieją tego, dlaczego ludzie w wierze postępują taki, a nie inny sposób. Może im się wydawać, że marnujemy sobie w ten sposób życie. Czy jednak naprawdę tak jest? Co mówi w tym temacie Pismo Święte?

Przede wszystkim musimy zrozumieć, że nie mamy „dwóch żyć” – jednego życia pełnego wiary, pobożności, które realizujemy w niedzielę, idąc na mszę świętą albo modląc się, a z drugiego – życia zwyczajnego, pełnego codziennych spraw. Jeśli Boga nie spotkamy w codzienności, nie spotkamy Go wcale. Życie z Bogiem jest nierozerwalne, wypełnia każdą dziedzinę naszego życia. Z Nim nie ma sprzeczności i rozłamu – nasze życie jest jednością.

Żeby zobaczyć naoczne działanie Boga w naszym życiu, musimy zacząć od wnętrza. Zobacz, jak wygląda stan Twojego serca – czy jest ono pełne dobroci, miłości cierpliwości? A może znajdziesz w nim także rzeczy do przepracowania – niecierpliwość, zazdrość? Solidne podstawy oparte na wewnętrznej jedności z naszym Ojcem, świadomość Jego obecności i bliskości daje siłę w codziennych zmaganiach.

Czuwajcie, trwajcie mocno w wierze, bądźcie mężni i umacniajcie się!

1 Kor 16, 13

 Z tego filmu dowiesz się:

  • Dlaczego niektórzy ludzie uważają życie z Bogiem za zmarnowane
  • Jak żyć pełnią życia z Bogiem u boku
  • Od czego zacząć wewnętrzną zmianę
  • Czy życie z Chrystusem wymaga porzucenia wszystkiego

Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś z Bogiem? Przeszedłeś dużą zmianę? A może Twoja przemiana ciągle trwa? Opowiedz o swoich doświadczeniach, to bardzo cenne dla osób, które dopiero zaczynają życie u boku naszego Pana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.