Totalna zmiana życia

Poznanie Boga łączy się z totalną zmianą stylu życia. Jeżeli nie zmieniasz swojego myślenia, nawyków i codziennych zachowań oznacza, że nie narodziłeś się na nowo. Polska to kraj chrześcijański, ale tak jak religijni Żydzi nie rozpoznali Jezusa jako Mesjasza, tak i my możemy wiele o Jezusie wiedzieć, ale nie pozwolić Mu być Królem naszego życia. O jakim nawróceniu mówił Jezus? Jakie są 4 etapy nawrócenia? Jak dać się przekształcić przez Bożą moc? Jak wygląda życie nawróconego chrześcijanina?

W Biblii nawrócenie oznacza głównie zawrócenie z drogi niewłaściwej. To zakończenie etapu, w którym jesteśmy pogrążeni w grzechu i otwarcie nowego, w którym Bóg jest w centrum. Jego postrzeganie świata i postępowanie przechodzi na Ciebie.

Postawą człowieka wobec Boga, bliźniego i świata jest przede wszystkim wiara i pokora, a także metanoia, oznaczająca powrót inteligencji rozumowania człowieka do właściwego pojmowania rzeczywistości.

Odtąd począł Jezus nauczać i mówić: Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie.

(Mt 4, 17)

 Z tego filmu dowiesz się:

  • Co oznacza zmiana życia chrześcijanina

  • Jakie są 4 etapy nawrócenia

  • Jak Bóg pracuje nad duszą człowieka

  • Jak rozpoznać prawdziwe nawrócenie

Czy masz już za sobą etap zmiany życia i oddania go Bogu? A może jesteś w trakcie zmiany i widzisz trudności z którymi masz styczność? Co zmieniło się w Twoim życiu? Gdzie widzisz największe wyzwania? Napisz swoje doświadczenia związane ze zmianą stylu życia i przejścia do życia z Bogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.