Odpocznij w Bogu

Wiara ponad wszystko

Czy potrafisz odpoczywać? Odpoczynek jest czymś dobrym i jest nam potrzebny. Wszystko ma swój czas – jest czas pracy i odpoczynku. Często myślimy, że jeśli nic nie robimy, to jest to złe. Czujemy się winni, zarzucamy sobie lenistwo i mamy przekonanie, że jesteśmy daleko od Boga. Tak nie jest, bo kiedy rodzimy się na nowo, jako duchowe istoty, to wszystko się zmienia. Duch Boży działa w nas, nawet kiedy odpoczywamy. Nie jesteśmy już cieleśni, ale duchowi. Mamy ciało, duszę i ducha, ale najważniejsze jest dla nas życie duchowe a nie intelektualne.

Życie chrześcijanina polega na tym, by być po prostu dzieckiem Bożym i żyć według powołania. To jest coś więcej, niż działanie, robienie, myślenie i mówienie. Jak odpoczywać, ufając Bogu, że On działa pomimo tego, że po ludzku nic nie robimy? Co my możemy zrobić, żeby Duch Boży w nas działał? O tym opowiadam w moim filmiku Vlogowym #101 – “Wiara ponad wszystko”. Filmik znajdziesz poniżej.

Moja dusza przylgnęła do Ciebie, Twoja prawica mnie podtrzymuje. 

Ps 63,8

 Z tego filmu dowiesz się:

  1. Jak odpoczywać w Bożym Duchu
  2. Czym jest życie duchowe, a czym intelektualne
  3. Do czego jesteśmy powołani jako Dzieci Boże

ZAPISZ SIĘ!

ZAPISZ SIĘ!

KONFERENCJA ON-LINE

A Ty jak odpoczywasz? Czy żyjesz w świadomości, że jesteś stworzeniem duchowym, dzieckiem Boga i Duch Boży działa w Tobie? Jeśli nie, to co sprawia, że tak jest i co możesz zrobić, abyś zaczął żyć duchowym życiem?

  • Dorota pisze:

    Agatko możesz się podzielić na jakiej konferencji byłaś w Londynie. Mieszkam tutaj więc może też bym skorzystala.Dziekuje

  • >