Sesja Q&A

Lubię być w bliskim kontakcie z osobami, które oglądają moje filmy i błogosławią mojej działalności. Często wymieniamy się wiadomościami, mailami, rozmawiamy podczas różnych wydarzeń. Kontakt z innymi wierzącymi ludźmi poszerza horyzonty, w ten sposób również ja czerpię nową wiedzę.

Jezus Chrystus mówi w Ewangelii o bezpośrednim przełożeniu relacji do Boga i relacji do człowieka. Kto odwiedza chorego, odwiedza Jezusa. Kto nawiedza więźnia, spotyka Jezusa. To, jakie mamy relacje z ludźmi pokazuje również jakie mamy relacje z Nim.

Moi widzowie często zadają mi pytania, niekoniecznie związane z tematyką, którą podejmuję na swoim kanale na YouTube. Chcą dowiedzieć się trochę więcej o mnie, o mojej rodzinie, codziennym życiu. Zdarza się również, że dostaję pytania o moje poglądy na niektóre kwestie religijne. Dziś nadszedł ten moment, w którym odpowiadam na Wasze pytania. Uprzedzam jednak, gdybym odpowiadała na wszystkie, zajęłoby mi to wieki, dlatego wybrałam tylko kilka z nich.

Lecz ja, o Panie, ślę moją modlitwę do Ciebie, w czasie łaskawości, o Boże; wysłuchaj mnie w Twojej wielkiej dobroci, w zbawczej Twej wierności!

(Ps 69, 14)

 Z tego filmu dowiesz się:

  • w jaki sposób poznałam swojego męża

  • czy robiąc tak dużo rzeczy zaniedbuję rodzinę

  • jak wygląda moje życie duchowe

  • czy chrześcijanie i muzułmanie wierzą w tego samego Boga

Czy któraś z moich odpowiedzi zaskoczyła Cię? Czy masz do mnie inne pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym filmie? Jeśli tak, możesz zadać swoje pytanie pod tym postem, uwzględnię je przy tworzeniu kolejnej sesji pytań i odpowiedzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.