Jak doświadczyć pomocy od Boga

Ratunek w każdej sprawie

Są w naszym życiu takie rzeczy, które nas przerażają, zasmucają, boimy się ich i na samą myśl o nich czujemy się źle. Niektóre z tych rzeczy, ciągną się już od dzieciństwa. Często akceptujemy to w swoim życiu jako niezmienne i myślimy, że tak już musi być. Wydaje nam się, że jest to nie do pokonania, jak góra, której nie da się ani poruszyć, ani przesunąć.

Pan Bóg w Swoim Słowie mówi do nas inaczej – by wziąć tą górę i wrzucić w morze! Bóg jest potężniejszy od naszych słabości i problemów. Wow! To niesamowite, kiedy sobie tak naprawdę to uświadomimy, że mamy Potężnego Boga, który zawsze chce nas ratować. My tak naprawdę nie musimy wiele zrobić. Chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak doświadczać ratunku od samego Boga w każdej sytuacji? Posłuchaj mojego dzisiejszego odcinka vlogowego.

A Bóg jest zdatny by wam dać w obfitości każdą łaskę, abyście mając zawsze, we wszystkim, całkowitą samowystarczalność, obfitowali ku wszelkiemu szlachetnemu działaniu.  

2 Kor 9,8

 

 Z tego filmu dowiesz się:

  1. Jak możemy doświadczać ratunku od Boga
  2. Jak poruszyć góry w naszym życiu
  3. Jak powinniśmy podchodzić do naszych problemów i słabości

A Ty jak podchodzisz do problemów i słabości w swoim życiu? Czy żyjesz w świadomości, że Bóg może Cię w każdej sytuacji uratować? Jeśli nie, to co możesz zrobić, abyś zaczął żyć zwycięskim życiem z Bogiem?

  • Aneta pisze:

    Koleżanka kiedyś dała mi jedną krótką modlitwę “Jezu zajmij się tym” – niby prosta i krótka, ale trzeba całkowicie zawierzyć i zaufać.

  • >