Ratunek w każdej sprawie

Z tego filmu dowiesz się:

  • Jak możemy doświadczać ratunku od Boga
  • Jak poruszyć góry w naszym życiu
  • Jak powinniśmy podchodzić do naszych problemów i słabości

Są w naszym życiu takie rzeczy, które nas przerażają, zasmucają, boimy się ich i na samą myśl o nich czujemy się źle. Niektóre z tych rzeczy, ciągną się już od dzieciństwa. Często akceptujemy to w swoim życiu jako niezmienne i myślimy, że tak już musi być. Wydaje nam się, że jest to nie do pokonania, jak góra, której nie da się ani poruszyć, ani przesunąć.

Pan Bóg w Swoim Słowie mówi do nas inaczej – by wziąć tą górę i wrzucić w morze! Bóg jest potężniejszy od naszych słabości i problemów. Wow! To niesamowite, kiedy sobie tak naprawdę to uświadomimy, że mamy Potężnego Boga, który zawsze chce nas ratować. My tak naprawdę nie musimy wiele zrobić. Chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak doświadczać ratunku od samego Boga w każdej sytuacji? Posłuchaj mojego dzisiejszego odcinka vlogowego.

A Bóg jest zdatny by wam dać w obfitości każdą łaskę, abyście mając zawsze, we wszystkim, całkowitą samowystarczalność, obfitowali ku wszelkiemu szlachetnemu działaniu.  

2 Kor 9,8

A Ty jak podchodzisz do problemów i słabości w swoim życiu? Czy żyjesz w świadomości, że Bóg może Cię w każdej sytuacji uratować? Jeśli nie, to co możesz zrobić, abyś zaczął żyć zwycięskim życiem z Bogiem?

Jedna odpowiedź

  1. Koleżanka kiedyś dała mi jedną krótką modlitwę „Jezu zajmij się tym” – niby prosta i krótka, ale trzeba całkowicie zawierzyć i zaufać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.