Radość zamiast smutku

Udostępnij:

Oglądając moje filmy na YouTube czy śledząc mnie w mediach społecznościowych zapewne zwróciłeś uwagę na to, że przez większość czasu jestem szczęśliwa i pełna pasji. Dlaczego tak jest? Ponieważ to postawa, którą przyjmuję i otaczam się świadomie.

Niezależnie od okoliczności i doświadczeń, jakie nas dotykają, zawsze mamy dwa wybory: radość-smutek, światło-ciemność. Im więcej czerpiemy z któregoś z tych źródeł, takie będzie miało to odbicie w naszym codziennym życiu. Jezus jest dla nas naocznym przykładem miłości i radości – wzywa nas do tego, byśmy i my wybrali tą drogę. On daje nam wyraźne zadanie: macie być światłem.

A oto znów przemówił do nich Jezus tymi słowami: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia.
(J 8,12)

 Z tego filmu dowiesz się:

  • co to znaczy być światłem

  • jak przyjmować postawę światła zamiast ciemności

  • jak zachować radość nawet w trudnych chwilach

  • co zmienia się w życiu, gdy przyjmujemy światłość do swojego serca

Czy wiesz już, jak przyjmować postawę światła w praktyce? Wybierasz na co dzień bycie światłem, a może coś sprawia Ci trudność by to robić? Chętnie usłyszę, jak wygląda Twoja droga przyjmowania i pokazywania postawy światła!

 

To może Cię zainteresować:

Czy możesz być szczęśliwy… zawsze?
Jak wywierać dobry wpływ?

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.