Pokaż swoją wrażliwość

Udostępnij:

Potrzeba nam autentyczności. Za dużo wokół jest udawania, popisywania się, robienia dobrego wrażenia. Również w kościele, wśród nawróconych ludzi. Wierzę, że tak, jak jesteśmy szczerzy przed Bogiem (zakładam, że jesteśmy), tak potrzebujemy otwierać się przed sobą nawzajem.

W atmosferze szacunku i zaufania wzrastamy jako kochani, wrażliwi, silni synowie Boży. Nikt nas nie zawstydzi, bo nasze karty są odkryte. Nikt nas nie oskarży, bo nasze grzechy są wyznane a słabości wyjawione publicznie. W Duchu i w Prawdzie stajemy się prawdziwie sobą. W tym filmiku odkrywam swoje serce i czekam na chwilę, gdy wokół będzie więcej takich ludzi, jak ja.

O Jezusie jest powiedziane, że “nie zwierzał się im, bo wszystkich znał i nie potrzebował niczyjego świadectwa o człowieku. Sam bowiem wiedział, co w człowieku się kryje.”

J 2,23-25

Ze szczerym postępujesz szczerze, z przewrotnym surowo.

2 Sm 22,27

 Z tego filmu dowiesz się:

  • na czym polega autentyczność

  • dlaczego powinnismy praktykować autentyczność

  • dlaczego powinniśmy otwierać się przed właściwymi osobami

  • dlaczego otwartość będzie nas kosztowała zranienia

Postępujcie tak: w bojaźni przed Panem, w prawdzie i w szczerości serca.

2 Krn 19,9

Czy masz wokół siebie ludzi, z którymi możesz czuć się swobodnie? Czy możesz się otworzyć i być autentyczny/a? Jeżeli nie, to proś Boga o takich ludzi, szukaj ich i ceń tych, których Bóg postawi Ci na drodze.

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.