Obłuda i dwulicowość

Z tego filmu dowiesz się:

  • Co Bóg mówi o postawie obłudnej
  • Jak mamy się zachować, gdy ktoś nas krzywdzi
  • Jak patrzeć na ludzi Bożymi oczami
  • Co powoduje w nas kwas

Po raz pierwszy zetknęłam się z obłudą, która mnie przerosła, gdy byłam jeszcze w liceum. Moja najlepsza przyjaciółka zaprosiła mnie do siebie na wieś. Była tam jeszcze inna jej przyjaciółka. Kiedyś popłynęłam sama na wyprawę pontonem, a gdy z niej wracałam, to przez przypadek usłyszałam jak ta moja przyjaciółka obgaduje mnie z tą drugą dziewczyną w domku, w którym mieszkałyśmy. Nie mogłam uwierzyć w to, co słyszałam z ust mojej przyjaciółki, która nigdy nie powiedziała mi wprost, że coś się jej nie podoba u mnie. Moje dziewczęce, ufne serce zostało wtedy bardzo zranione. Stałam tam pod tym domkiem, słuchałam tych raniących mnie jak brzytwa słów i rozpadałam się na kawałki. Nie przerwałam im. Wtedy pomyślałam sobie, jak wielu jest takich ludzi, którzy uśmiechają się do nas i udają naszych przyjaciół, a myślą o nas źle i za plecami mówią na nasz temat przykre i krzywdzące rzeczy. To boli.

Niestety takie rzeczy powszechnie dzieją się w naszym życiu. Doświadczamy obłudy w gronie przyjaciół, w rodzinie, a nawet w kościele. Jedną sprawą jest doświadczanie takich rzeczy od innych ludzi, ale drugą – byśmy sami tak nie czynili i nie byli obłudni. Jezus tą obłudę nazwał kwasem. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak Bóg mówi w Swoim Słowie na temat obłudy i dwulicowości, to posłuchaj mojego odcinka vlogowego “Obłuda i dwulicowość” – film znajdziesz poniżej.

Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

Łk 12,2-3

Co myślisz na temat obłudy? Czy tego doświadczyłeś w swoim życiu? Co czujesz w Twoim sercu, gdy ktoś wobec Ciebie postępuje obłudnie? Proszę, podziel się tym w komentarzu.

One Response

  1. Aneta pisze:

    Dziś po raz pierwszy trafiłam do ciebie na stronę, ale już wiem, że pozostanę stałym bywalcem. Cieszę się, że trafiłam na twoją stronę! Serdecznie Cię pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.