Jak pokonałam Covida?

Każdy człowiek doświadcza w swoim życiu trudnych chwil, chorób albo problemów z pracą, czy w rodzinie. To, co nas atakuje, dotyka nie tylko naszego ciała, ale próbuje również złamać naszego ducha. Jednak sposób, w jaki stawimy czoła wyzwaniom, zadecyduje o tym, czy przejdziemy taką próbę zwycięsko, czy damy się pokonać i pogrążyć.

Póki chodzimy po tej ziemi, nie jesteśmy w stanie uniknąć przeciwności, ale możemy się do nich przygotować i pracować nad swoim nastawieniem. Jeśli żyjemy w bliskiej relacji z Bogiem, możemy czerpać od Niego posilenie i wsparcie, a choroba czy inne trudne doświadczenia mogą być dla nas szczególnym czasem, kiedy Bóg objawia się bardziej i pokazuje nam rzeczy, których wcześniej nie widzieliśmy. Co więcej, Jego siła sprawia, że nie tylko możemy przejść przez dolinę łez zwycięsko, ale również nabieramy mocy, aby przemieniać okoliczności wokół nas.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak ja przeszłam przez chorobę, skąd czerpałam siły i co nowego odkryłam, zapraszam Cię do obejrzenia mojego vloga.

Błogosławiony człowiek, którego siła jest w Tobie, w którego sercu są Twoje drogi; Ci, którzy przechodząc przez dolinę Baka, zmieniają ją w źródło, a deszcz okrywa ją błogosławieństwem. I idą z mocy w moc, i ukażą się przed Bogiem na Syjonie.

Ps 84,5-7

 Z tego filmu dowiesz się:

  • Jak zwycięsko stawić czoła chorobie
  • Jak mądrze wykorzystać czas w trudnościach
  • Skąd czerpać siłę i jak się wzmacniać
  • Jak przemieniać okoliczności wokół siebie

A Ty jaką przyjmujesz postawę, kiedy spotykają Cię w życiu różne próby? Czy pracujesz regularnie nad swoją relacją z Bogiem, aby w czasie trudności mieć siłę, aby stawić im czoła? A może miałeś doświadczenie zwycięstwa nad chorobą czy innymi problemami, dzięki temu, że przylgnąłeś do Boga i czerpałeś od Niego siły? Albo Bóg pokazał Ci coś szczególnego, kiedy przechodziłeś przez najciemniejszą dolinę i to zmieniło Twoje życie? Podziel się swoim doświadczeniem w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.