4 punkty zwrotne mojego życia

O czym jest ten odcinek:

Słuchanie historii z życia innych ludzi może nas zainspirować, dodać skrzydeł i zachęcić do podejmowania odważnych kroków. Może nam także zaoszczędzić błędów przy podejmowaniu decyzji i uchronić nas przed rozczarowaniami w przyszłości. 

Każdy z nas ma w swoim życiu punkty zwrotne, które w znaczący sposób nadają bieg naszej historii. Zazwyczaj są to chwile, w których stajemy na rozdrożu i musimy podjąć jakąś trudną decyzję, która często przypomina skok w przepaść. 

W dzisiejszym odcinku opowiadam właśnie o 4 takich momentach w moim życiu, kiedy postawiłam skoczyć… i dać się ponieść Bogu. Każdy z tych punktów zwrotnych to podjęcie wyzwań, które czułam, że mnie przerastają. Jednocześnie jednak bardzo mnie pociągały i ostatecznie okazywały się początkiem niesamowitej przygody i wejścia na kolejny poziom mojej współpracy z Bogiem. 

Zapraszam Cię od posłuchania, jak docierałam na rozdroże, co wynikło z moich decyzji i czego się z nich nauczyłam. Mam nadzieję, że moje doświadczenie będzie dla Ciebie zachętą do odważnego ruszenia z Bogiem w nieznane.

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

12 Komentarzy

 1. Estera pisze:

  Dziękuję. To było dla mnie bardzo cenne. Ja przeżywam teraz podobne emocje, desperację i wchodzę w kolejny przełom, o jakich Ty opowiadałaś. Twoje rady są dla mnie pomocne. Pozdrawiam

  1. Agata pisze:

   Błogosławię Cię Esterko 🙂

 2. Magdalena pisze:

  O jaaaaa…!!! Agata… Zryczałam się kilka razy. Ale to było…(hmmm…nie wiem, jakich słów użyć) mocne i piękne.Dziękuję Ci, że dzielisz się własnymi doświadczeniami. Że powiadasz te świadectwa. Dla mnie to ogromnie budujące, inspirujące. I baaaardzo podbudowało moją wiarę i to przekonanie, że Bogu można ufać w 100% w absolutnie wszystkim.Dziękuję Ci

 3. LidkaP pisze:

  Nasuwa mi się jedno, że często to my sami próbujemy zrzucać tą skórę, jak w tej opowieści, zamiast pozwolić na to Jezusowi!!!!To jest najczęstszy nasz błąd! Czasem zajmuje nam to całe życie, a później dowiadujemy się, że to my sami wciąż tylko próbowaliśmy, zamiast pozwolić Jezusowi!

 4. Agnieszka pisze:

  Cześć. Budujące to wszystko jest co opowiadasz,też jestem w takim miejscu,że nie umiem sobie poukładać tego co Bóg dla mnie planuje. Też w finansach jestem niewierząca i muszę pokutować. Dużo by tu pisać,ja to bym list na 2 strony A4 zaraz napisała:-)Ale się powstrzymam. Błogosławię Cię Agata, dziękuję,że byłaś posłuszna Bogu i jesteś posłuszna.

 5. Monika pisze:

  Jestem w momencie kiedy Bog stawia przede mną nowe wyzwania w służbie dla Niego …i mam ogromne pragnienie by to już się działo…czuje jednak ze muszę się pozbyć kolejnych warstw zrogowacialej skory…Agato jesteś dla mnie źródłem inspiracji…

 6. Christine pisze:

  Dziekuje ci bardzo. Jestes dla mnie inspiracja, mimo ze juz jestem w podeszlym wieku. Chlone Twe nagrania o ciesze sie na nastepne. Niechaj Bog ci szczodrze wynagradza.

 7. Monika jec pisze:

  Bardzo mnie to nawróciło żeby dalej isc za Bogiem

 8. Grzegorz pisze:

  Dzięki Agata za to co robisz. Jest to nie tylko piękne ale i inspirujące, motywujące.Gdy mówisz o swoich zmaganiach, to …jakbyś mówiła o mnie :)Zawsze mierziło mnie robienie rzeczy niepotrzebnych lub mało istotnych, nawet jeśli …pozwalają utrzymać rodzinę, co niewątpliwie – jest istotne….także z tego powodu – niezadowolenia i braku głębszej satysfakcji – często zmieniałem pracę……ale wiem już, że brak gorliwości przed Bogiem, walki w modlitwie i co za tym idzie odwagi godnej Gedeona – jakże koniecznej, by móc kroczyć z Bogiem i zwyciężać – jest powodem braku zmian na lepsze.Ściskam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję 🙂

 9. Mateusz P pisze:

  Wspaniały film.

 10. Ewa pisze:

  Dziękuję za te cudownie inspirujące słowa. To niezwykle co czyni prawdziwa wiara i posłuszeństwo Bogu. Jestem zachwycona Twoją historią i głęboko poruszona. Bóg ponownie wlał w moje serce pragnienie życia z Nim i dla Niego. Pragnę jeszcze mocniej służyć Mu i dawać świadectwo Jego Miłości. Moje życie już zostało przemienione niewątpliwie w ponad naturalny sposób, ale czuję, że mogę dawać z siebie więcej, by świadczyć, o Jego potędze i chwale. Dziękuję Bogu, że chce mnie używać, daje mi ku temu sposobność, uczy jak wychodzić z tej własnej strefy komfortu i czuję z tego radość i spełnienie. Twoje podcasty są dla mnie Bożym wskazaniem jak żyć i działać, by podobać się naszemu Ojcu. Niech Pan Cię używa i błogosławi Tobie i Twojej rodzinie ❤️

  1. Agata pisze:

   Chwała Bogu Ewa, że jesteś zachęcona! Bóg ma dla nas wspaniałe rzeczy. On daje nadzieję na każdy dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.