Nowa praca i co dalej?

Jeśli oglądasz moje filmiku regularnie, wiesz, że oprócz mojej internetowej działalności, na co dzień pracuję w szkole. To, co nagrywam i mówię do Ciebie w moich materiałach przestało być jednak niewystarczające. Powoli, idąc za głosem Boga zaczęłam na większą skalę realizować to, do czego On mnie powołał – do głoszenia słowa Bożego i prawdy o Nim. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak długo czekałam, by podzielić się z Tobą dobrą wiadomością – rzucam pracę w szkole i całkowicie poświęcam się pracy misyjnej!

Choć tytuł filmiku może sugerować spontaniczne działanie, wbrew pozorom nie była to decyzja podjęta z dnia na dzień. Dziś opowiem Ci o całym procesie dojrzewania do tej decyzji i odkrywania krok po kroku mojego powołania.

Pan zaś odrzekł: Kto dał człowiekowi usta? Kto czyni go niemym albo głuchym, widzącym albo niewidomym, czyż nie Ja, Pan? Przeto idź, a Ja będę przy ustach twoich i pouczę cię, co masz mówić.
Wj 4, 11-12

 Z tego filmu dowiesz się:

  • jak wygląda historia mojego powołania
  • czym zajmowałam się do tej pory
  • czy droga do miejsca, w którym jestem obecnie była prosta
  • jak poznać, do czego powołuje nas Bóg

Co najbardziej zainspirowało Cię w mojej historii? A może historia Twojego powołania i podążania za nim jest równie ciekawa? Koniecznie podziel się nią w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.