Dlaczego Tłusta Owca?

Uwielbiam czytać ewangelię Jana. Jest pełna miłości. Jest pełna zrozumienia jaki jest Bóg. W 10 rozdziale jest On przyrównany do dobrego Pasterza, a my do owiec. Ci, którzy idą za Pasterzem znajdują dobry pokarm i czystą wodę. Stają się wypasionymi owcami.

Nazwa Podcastu nawiązuje właśnie do tej ilustracji życia pełnego Bożej obecności i Jego błogosławieństwa. Jezus powiedział, że przyszedł po to, aby owce miały życie i miały je w obfitości. Tłusta owca to taka, która trzyma się blisko Pasterza i pasie się na pastwiskach pełnych obfitego pokarmu.

W tym odcinku opowiadam o mojej motywacji do nagrywania podcastu i o tym, na czym polega obfite życie, które zaplanował dla nas Bóg.

Staram się odpowiedzieć na pytania: Czy spełnione życie na tej ziemi jest możliwe? Czy można być szczęśliwym i równocześnie doświadczać przeciwności i problemów? 

W kolejnych odcinkach będę rozmawiać z ludźmi, którzy są tłustymi owcami. Rozpoznają głos Pasterza i są Mu posłuszne. Ich życie jest pełne obfitości, dojrzałych owoców i wielkiej radości.

Zapraszam do słuchania!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.