Trudna część mojego życia

Udostępnij:

Jak myślisz, czy można czuć się samotnym kiedy na pierwszy rzut oka czujesz się dobrze? Można. Tak było ze mną. Od zawsze byłam osobą wrażliwą. Przeżywam duchowe rzeczy mocniej, zanurzam się całkowicie w słowie Bożym. W pewnym momencie mojego życia należałam do wspólnoty, w której trudno było mi żyć i modlić się, bo inne osoby do niej należące przeżywały duchowe sprawy na całkiem innym poziomie. To odizolowanie sprawiło, że przez długi czas czułam się samotna.

Dziś opowiem Ci o mojej samotności i drodze do wyjścia z niej.

Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc.
(Rdz 2, 18)

Po latach samotności wiem, że nie jesteśmy osamotnieni w swojej samotności, wbrew pozorom wielu ludzi zmaga się z poczuciem odizolowania. Możesz czuć się samotnie w każdej sytuacji, w każdym wieku – nawet jeśli otaczają cię ludzie,  jesteś w związku i masz wielu przyjaciół czy znajomych. Samotność jest stanem duszy. Będąc samotnym czujesz się odizolowany, niezrozumiany, niedopasowany do otoczenia, słabszy.

Możesz czuć się samotny. Pamiętaj jednak, że ci, którzy ufają Bogu, otrzymują pomoc w Jego Słowie.

 Z tego filmu dowiesz się:

  • dlaczego przez długi czas czułam się samotna
  • jak wyglądała moja droga do zakończenia samotności
  • co zrobić, by nie czuć się samotnym
  • na kim powinieneś przede wszystkim polegać

Czy często czujesz się samotny? W jakich sytuacjach to następuje? Co wówczas robisz? Chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach!

Sam bowiem powiedział: Nie opuszczę cię ani pozostawię.
(Hbr 13, 5)

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.