Demony nie mogą Cię powstrzymać

Czy wydaje Ci się czasem, że jesteś w beznadziejnej sytuacji? Że stałeś się ofiarą okoliczności i tak na prawdę nic już od Ciebie nie zależy? Że możesz jedynie zdać się na „ślepy los” i zacisnąć zęby w nadziei, że jakoś to przetrwasz? To typowa postawa ofiary – pozycja, do której diabeł uwielbia spychać chrześcijan, czyniąc z nich bezbronne kukiełki, które dają się wodzić za nos. Jednak nie takiego życia chce dla nas Bóg!

W Ewangelii Mateusza poznajemy historię człowieka, który, z ludzkiego punktu widzenia, był na przegranej pozycji. Dręczony legionem demonów przegrał swoje życie, egzystując w bólu i cierpieniu. Jednak, kiedy stanął twarzą w twarz z Jezusem, zobaczył nadzieję na przełom i zwycięstwo. Mimo swojego trudnego położenia, nie szukał wymówek, ale odważnie sięgnął po uwolnienie. Jego historia jest dla nas niesamowitą inspiracją i zachętą, aby przyjąć postawę, jaką przeznaczył dla nas Bóg. Jeśli chcesz poznać wskazówki i dowiedzieć się więcej, jak nie pozwolić diabłu mieszać w Twoim życiu, zapraszam do obejrzenia tego odcinka.

Gdy więc zobaczył Jezusa z daleka, przybiegł i oddał mu pokłon;

Mk 5,6

 Z tego filmu dowiesz się:

 1. Jaka jest nasza rola w walce z ciemnością
 2. Jak mamy o sobie myśleć, żeby nie dawać diabłu dostępu

 3. Jak sięgnąć po uwolnienie i zwycięstwo

 4. Co może nas powstrzymywać od poddania się Bogu

 5. Dlaczego nasze decyzje są takie ważne

A jak to jest w Twoim życiu? Czy myślisz o sobie w kategoriach ofiary, skazanej na okoliczności, czy sięgasz po zwycięstwo, które Bóg dla Ciebie przeznaczył? A może doświadczyłeś w swoim życiu podobnego przełomu, kiedy poprzez poddanie Jezusowi i zmianę myślenia odniosłeś zwycięstwo nad swoimi demonami? Zachęcam Cię do podzielenia się swoją historią w komentarzu, aby zachęcić innych do walki i sięgania po uwolnienie.

5 Responses

 1. Katarzyna pisze:

  To miejsce w Słowie pociesza. Szczególnie gdy się ma już dość i traci do siebie cierpliwość i ciężko komuś tak. Dziękuję. Bo chwilę wcześniej oglądałam o pewności siebie. Poziom mniej niż zero u mnie. Korzeń. Już.

 2. Marcin pisze:

  Pani Agato ja zgadzam zazwyczaj się z diabłem za każdym razem pod wpływem mocnego stresu związanego z pracą, małżeństwem itd sięgam po alkohol.Wiele razy sobie powtarzałem że w takiej sytuacji zamiast alkoholu wybiorę modlitwę niestety było odwrotnie,była to kolejna butelka alkoholu. Czuję się zniewolony przez tą słabość.Nie potrafię z tego wyjść.

  1. Katarzyna pisze:

   Na YouTube jest kanał rozkminy pastora terapeuty. Kościół dla Regionu w Janowicach Wielkich. Znają się i tam można uzyskać pomoc.Proszę się trzymać!

 3. Zofia pisze:

  Pani Agatko nie umiem jeszcze chodzić po Pani stronach , bo niedawno Panią odnalazłam
  mam tak wiele wątpliwości i pytań do pani
  czy Bóg nas słyszy , już wątpię, a kiedy jest cierpienie , choroba , czy Bóg słyszy modliłam się i wierzyłam , miałam nadzieję
  ale to wszystko w pewnej chwili odeszło ta wiara i nadzieja

  1. Agata pisze:

   Błogosławię Cię Zofia! Wierz Bogu, On jest dobry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.