Uwierz, zobacz, doświadcz – Abraham część 4

Z tego filmu się dowiesz:

  • Jak mówi do nas Bóg i jak nas prowadzi
  • Jak doświadczać wypełnienia Bożych obietnic
  • Jakie są etapy dojścia do miejsca wypełnienia obietnic

Jak rozpoznać Boże powołanie, usłyszeć Boży głos i oglądać wypełnienie obietnic danych przez Boga? Właśnie na tym skupia się seria o Abrahamie. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać to, że musimy podążać za tym Bożym głosem. Niezwykle fascynujące jest to, że poprzez życie Abrahama, Bóg pragnie nas uczyć i wskazać kierunek jak my powinniśmy wierzyć Bogu i jak za Nim chodzić.

W życiu Abrahama były pewne etapy dojścia do wypełnienia się obietnic danych mu przez Boga. Żeby widzieć Boże działanie w naszym życiu, nie musimy być idealni. Historia o Abrahamie pokazuje nam, że on także miał swoje potknięcia i słabości. Jednak mimo to, Bóg mu błogosławił. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie były etapy drogi Abrahama do ujrzenia przez niego wypełnienia się Bożych obietnic i jak my możemy przełożyć je na nasze życie, to posłuchaj kolejnego odcinka serii o Abrahamie – Uwierz, zobacz, doświadcz.

I PAN powiedział do Abrama, gdy Lot już odłączył się od niego: Podnieś teraz swe oczy i spójrz z miejsca, na którym teraz jesteś, na północ i na południe, na wschód i na zachód. Bo całą ziemię, którą widzisz, dam tobie i twemu potomstwu na wieki. I rozmnożę twoje potomstwo jak proch ziemi, tak że jeśli ktoś będzie mógł zliczyć proch ziemi, to również twoje potomstwo będzie policzone. Wstań i przejdź tę ziemię wzdłuż i wszerz, bo dam ci ją.

Rdz 13,14-17

A Ty, czy doświadczasz prowadzenia Boga w swoim życiu? Czy wypełniły się już jakieś obietnice dane Ci przez Boga? Jeśli tak, to podziel się proszę w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.