Tajemnice Pana Boga

Udostępnij:

Uwielbiam słowo sekret. Gdy byłam dzieckiem robiliśmy “sekrety” ze szkiełek i papierków w ziemi. Ty też? Sekrety były fascynujące, bo nigdy nie było wiadomo co kryje się w ziemi, pod szkiełkiem. Gdy miało się szczęście, znalazło się papierek po gumie “donaldówie” lub sreberko po czekoladzie. Taki sekret był nie tylko piękny, ale tez stanowił cenną zdobycz. Tak piękne materiały można było potem wykorzystać do zrobienia swojego sekretu. Podobało mi się to, że nigdy nie było wiadomo kto znajdzie twój sekret, a czyj znajdziesz ty. To była taka anonimowa, tajemna wymiana pięknych rzeczy.

Wierzę, że Bóg również przygotowuje dla nas różne sekrety do odkrywania. Swoje tajemnice przygotował dla dzieci, by ich odkrycie łączyło się z wielką radością. Boże sekrety są dla naszego rozwoju i lepszego życia. Jednak, aby je poznać musimy się zaangażować w bliską relację z Ojcem. Bóg ma wiele do dania, ale jeżeli nie podejdziemy wystarczająco blisko, nic nie dostaniemy.

Ten filmik nakręciłam, by zachęcić Cię do większej intymności, podejścia bliżej i wsłuchania się w głos, który jest możliwy do usłyszenia tylko z niewielkiej odległości od Bożego serca.

Pan jest ucieczką twoją, Sam Najwyższy, miejsce twojego zamieszkania.

Ps 91,9 (wg tłumaczenia angielskiego)

 Z tego filmu dowiesz się:

  • dlaczego warto być blisko Boga

  • jaki był sekret apostoła Jana

  • jak intymność z Bogiem zmienia nasza perspektywę

  • dlaczego Bóg pragnie bliskości z nami

Boże, Ty Boże mój, Ciebie szukam; 
Ciebie pragnie moja dusza, 
za Tobą tęskni moje ciało, 
jak ziemia zeschła, spragniona, bez wody.  

Ps 63,2

Bóg szepcze do nas swoje tajemnice. Tylko trzeba być dostatecznie blisko, by je usłyszeć. Gdy zbliżysz się do Niego On opowie Ci o rzeczach nie z tej ziemi.

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.