Szatan pod stopami

Z tego filmu dowiesz się:

  • Jaka jest pozycja diabła w świecie
  • Jaka jest nasza rola w świecie
  • Dlaczego mamy prawo czuć się zwycięzcami
  • Co jest kluczem do odważnego życia

Często przechodzimy w życiu trudności, które wydają się nie do pokonania. Modlimy się, prosimy Boga o pomoc, ale tak na prawdę nie liczymy na to, że coś się zmieni. W ten sposób bezwiednie pozwalamy diabłu przejmować kontrolę nad naszym życiem i wprowadzać zamieszanie. Tymczasem diabeł już został pokonany! Co prawda nadal próbuje psuć, co się da, w obszarach, w które go wpuszczamy, ale ci, którzy zdecydowali się iść za Jezusem, nie są już pod kontrolą złego.

Kiedy pojawia się Duch Święty, diabeł musi ustąpić. Jako wierzący mamy być tego nie tylko świadomi, ale żyć zgodnie z tą prawdą. Dzięki posłuszeństwie Jezusa wobec Boga już teraz mamy zapewnione zwycięstwo – nie musimy już się martwić czy kulić. A nawet jeśli jeszcze nie doświadczamy tego w naszym życiu, to Jezus obiecuje, że już wkrótce szatan zostanie starty pod naszymi stopami. Dzięki Duchowi Świętemu możemy już teraz śmiało wychodzić do świata i odważnie przystępować do ofensywy, zamiast patrzeć na życie z przegranej pozycji. Jak to zrobić w praktyce? Opowiadam o tym dzisiejszym odcinku Walki Duchowej.

A Bóg pokoju wkrótce zetrze szatana pod waszymi stopami. Łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami. Amen.

Rz 16,20

A Ty z jakiej pozycji podchodzisz do problemów i wyzwań w swoim życiu? Czy żyjesz w świadomości, że szatan już przegrał i wkrótce zostanie starty pod Twoimi stopami? Jeśli nie, to co sprawia, że czujesz się pokonany i co możesz zrobić, abyś zaczął żyć zwycięskim życiem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.