Prawdziwe historie, które zmienią twoje życie

Udostępnij:

Czytam dużo. Lubię zagłębiać się w historie prawdziwych ludzi, takich z krwi i kości. Czy zdarzyło Ci się przeczytać książkę lub posłuchać opowieści o jakiejś postaci, która została wykreowana na idealną, pozbawioną wad i nieomylną? Być może tak. Jednak dobrze wiemy, że z rzeczywistością ma to niewiele wspólnego. Każdy z nas popełnia mniejsze lub większe błędy, każdy przeżywa kryzysy i chwile zwątpienia. TYLKO umarli nie popełniają błędów. Taka jest prawda o ludziach niedoskonałych i dobrze jest o tym pamiętać.

Właśnie dlatego powstał kolejny odcinek z serii “Kto Czyta Nie Błądzi”. Chciałam podzielić się z Tobą kilkoma książkami pokazującymi inspirujące historie zwykłych-niezwykłych ludzi. Postacie te oprócz swoich cudownych cech i poddania się Bożej woli, miały również słabe momenty w swoim życiu. Książki te pokazują ludzką naturę – taką, jaka jest w rzeczywistości.

Bo nie ma na ziemi człowieka sprawiedliwego, który by zawsze postępował dobrze, a nigdy nie zgrzeszył.

Koh 7, 20

 Z tego filmu dowiesz się:

  • dlaczego warto czytać książki opowiadające o życiu bohaterów wiary

  • z czym w swoim życiu zmagali się Boży generałowie

  • jakie polecam książki, by wzmocnić swoją wiarę

Jaką ciekawą książkę przeczytałeś ostatnio? A może czytasz teraz coś inspirującego, co możesz polecić innym? Podziel się w komentarzu 🙂

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.