Ponadnaturalne życie

Naszym przeznaczeniem jako chrześcijan, jest doświadczanie ponadnaturalnego życia, pełnego nadprzyrodzonego działania Boga. Niestety wciąż wielu wierzących żyje w strachu, niepewności, zwątpieniu, skupiając się na tym, jak źle jest na świecie i jak są słabi i nieudolni. Jednak Jezus oddał swoje życie na krzyżu i zmartwychwstał nie tylko po to, by dać nam zbawienie po śmierci, ale również, abyśmy prowadzili życie pełne mocy tu i teraz. Powiedział nawet, że jako wierzący, będziemy czynić rzeczy jeszcze większe niż On! Jak więc to możliwe, skoro tak wiele nam brakuje? Być może jesteśmy ludźmi religijnymi, wypełniającymi różne rytuały, a jednak okazuje się, że wierzymy tylko teoretycznie, a Bóg jest dla nas tak na prawdę kimś odległym, kogo nie znamy i kto nie ingeruje w naszą rzeczywistość i w efekcie widzimy, że nasze życie pozbawione jest mocy.

Życie w sposób ponadnaturalny możliwe jest tylko dzięki Duchowi Świętemu, tylko z Jego pomocą jesteśmy w stanie wznieść się ponad swój własny poziom, mieć odwagę do działania czy pokój w sytuacji zagrożenia. To, czego potrzebujemy, to powiedzieć Bogu “tak” i uchwycić się Jego obietnicy przez wiarę. Musimy stać się osobami w pełni nowonarodzonymi, które poddają się Bogu. Musimy pozwolić Duchowi Świętemu przejąć kontrolę, mówić do nas i prowadzić nas. Musimy nauczyć się na każdym kroku wybierać Bożą prawdę ponad rzeczywistość, która nas otacza. Tylko wtedy będziemy w stanie prowadzić życie pełnie Bożych przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji i wychodzić poza swoją wyobraźnie. Dzisiaj opowiadam właśnie o tym, jak wejść w taką rzeczywistość w pełni i czerpać z Bożej mocy garściami.

A ci wszyscy, choć zyskali chlubne świadectwo dzięki wierze, nie dostąpili spełnienia obietnicy; Ponieważ Bóg przewidział dla nas coś lepszego, aby oni nie stali się doskonali bez nas.

Hbr 11,39-40

 Z tego filmu dowiesz się:

  1. Jak otworzyć się na Boże działanie
  2. Jak prowadzić ponadnaturalne życie
  3. Co przeszkadza naszej żywej relacji z Bogiem
  4. Dlaczego potrzebujemy ponadnaturalnego życia
  5. Do czego uzdalnia nas Boża moc

Czy doświadczasz Bożego działania w swoim życiu na co dzień? Jakich przygód czy przełomów doświadczyłeś razem z Bogiem? A może miałeś trudne sytuacje, w których czułeś Boży pokój czy wręcz ponadnaturalny spokój, wbrew okolicznościom? Zachęcam Cię do podzielenia się swoim świadectwem w komentarzu.

A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z Bogiem albo jeszcze wahasz się, aby powiedzieć Mu „tak” – czy jest coś, co Cię hamuje? A może masz jakieś pytania, wątpliwości albo potrzebujesz wsparcia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.