Po prostu to zrób – Abraham część 2

Z tego filmu dowiesz się:

  • Dlaczego Abram zostawił wszystko to, co znał i poszedł za Bogiem
  • Co Abram otrzymał od Boga za to, że był Mu posłuszny
  • Co to znaczy dla nas, żeby być posłusznym Bogu
  • W jaki sposób Bóg przekonuje nas o naszym powołaniu

Postać Abrahama niesamowicie mnie inspiruje. Możemy nauczyć się od niego bardzo wielu rzeczy. Przyglądając się jego życiu, temu jak rozpoznawał Boży głos i podążał za nim, możemy wyciągnąć również lekcje dla siebie. Abraham miał pragnienie poznawania Boga i dlatego poszedł za Nim. Wiedział, że nic nie jest w stanie wypełnić tego miejsca w jego sercu, które może wypełnić tylko Bóg. Tak samo jest z nami. Możemy mieć ciekawą pracę, duży majątek, jeździć co dwa tygodnie na wakacje, poznawać wpływowych ludzi, czy robić cokolwiek nam przyjdzie do głowy, ale wewnątrz nas jest taka dziura, która może być wypełniona tylko przez Boga. Abraham to wiedział i miał świadomość tego, po co został stworzony.

Bóg włożył w nasze serca marzenia i chce je zaspokoić w swoim stylu. Jeśli zostawimy nasze drogi i pójdziemy za głosem Bożym, to On nam da więcej, niż sobie potrafimy wyobrazić. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to było w przypadku Abrahama i jak my możemy przełożyć jego historię na nasze, współczesne życie, to posłuchaj filmiku poniżej – „Po prostu to zrób”.

Wyszedł więc Abram, jak mu PAN rozkazał, poszedł z nim też Lot. Abram miał siedemdziesiąt pięć lat, gdy wyszedł z Charanu. 

Rdz 12,4

A Ty czy uważasz, że warto pójść za Bogiem i być Mu posłusznym? Czy żyjesz w świadomości, że Bóg ma dla nas obfite życie, gdy my idziemy za Nim? Jeśli nie, to co możesz zrobić, abyś zaczął żyć takim życiem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.