Jesteś niezadowolona?

Trudno być zawsze szczęśliwym, uśmiechniętym i ze wszystkiego zadowolonym. Czasem w naszych sercach pojawia się niezadowolenie. Jakie są jego przyczyny, gdzie ich szukać i co możemy zrobić, by przekuć to na pozytywne działanie?

Niezadowolenie z reguły ma dwie przyczyny. Może być wynikiem jakiegoś niewyznanego grzechu, nierozpoznanym problemem, być może nawet zazdrością. Wtedy przyjście do Boga i rozmowa z nim przynosi ukojenie, a całe niezadowolenie znika z naszego serca.

Drugi rodzaj niezadowolenia pochodzi bezpośrednio od Niego. To sygnał, że powinniśmy zmienić coś w naszym życiu, że Bóg chce, byśmy coś zrobili inaczej. On chce zmienić nasze serce i nasze życie. To pozytywny rodzaj niezadowolenia, daje szansę na zmianę i poprawę.

Nie ma większego bogactwa nad zdrowie ciała i nie ma zadowolenia nad radość serca.

Syr 30, 16

 Z tego filmu dowiesz się:

  • dlaczego czasem jesteśmy niezadowoleni

  • jak przekuć negatywne myśli w pozytywne

  • co Bóg przekazuje nam poprzez niezadowolenie

  • jakie nasze cechy Bóg chce rozwijać przez niezadowolenie

Czy potrafisz dostrzec, kiedy Twoje niezadowolenie jest wynikiem grzechu, a kiedy pochodzi bezpośrednio od Boga? Czy próbujesz przekuć swoje niezadowolenie i negatywne myśli na pozytywne słowa i działania? A może czasem sprawia Ci to trudność i potrzebujesz wskazówki? Daj znać w komentarzu, jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń!

>