Jak się czyni cuda?

Każde Boże działanie w naszym życiu można określić mianem cudu, bo niesie ono ze sobą wartość, której nie ma nic innego na świecie. Boże cuda to nie bajki, zaklęcia czy myślenie życzeniowe – to prawdziwa moc, działanie żywego Boga! On chce wychodzić na przeciw naszym problemom, chce dobrych rzeczy w naszym życiu, które są kunsztowne, dopracowane i wyjątkowej jakości. Chce zaspokajać nasze potrzeby ponad miarę i nie może się doczekać, aby podjąć z nami współpracę i nas zachwycić.

Jeśli brakuje nam w życiu Bożego działania, wtedy nasza doczesna egzystencja jest jedynie cielesna i boleśnie nieznośna – stawiamy czoła wyzwaniom o własnych siłach, próbujemy doświadczyć przełomu kierując się ludzką logiką, ale niewiele się zmienia. Jednak, aby wejść w rzeczywistość Bożych cudów, musimy porzucić własną logikę i sposób rozumowania. Współpraca z Bogiem opiera się przede wszystkim na Jego Słowie i uruchamiana jest naszą wiarą i posłuszeństwem. Bóg jest pełen obfitości i gotowy, aby działać, ale czeka na nasz ruch – nie pozwólmy, aby ominęło nas to, co dla nas przygotował!

Kiedy przestał mówić, zwrócił się do Szymona: Wypłyń na głębię i zarzućcie wasze sieci na połów. A Szymon mu odpowiedział: Mistrzu, przez całą noc pracowaliśmy i nic nie złowiliśmy, ale na twoje słowo zarzucę sieć. A gdy to zrobili, zagarnęli wielkie mnóstwo ryb, tak że sieć im się rwała.

Łk 5,4-6

 Z tego filmu dowiesz się:

  • Jak dokonują się prawdziwe cuda

  • Co hamuje Boże działanie

  • Jakie jest Boże nastawienie do nas

  • Jak możemy uruchomić współpracę z Bogiem

Czy pamiętasz sytuację, w której zaufałeś Bożemu słowu wbrew logice i doświadczyłeś Jego działania? Albo może zechcesz podzielić się tym, jak Bóg zaskoczył Cię w swojej obfitości „aż rwały się sieci”?  Zapraszam Cię do komentowania. Dzielenie się osobistym doświadczeniem Bożego działania, nie tylko przynosi Mu chwałą, ale jest również wielką zachętą dla innych, aby żyć bliżej Boga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.