Znalazła sens życia w Afryce!

MOZAMBIK TO MOJA MISJA

Rozmowa z Anią Dąbrowską to fascynująca podróż w świat wyjątkowych doświadczeń młodej Polki, która postanowiła oddać się misji życia na kontynencie afrykańskim. W najnowszym odcinku “Tłustej Owcy” Agata zabiera nas w ciekawą rozmowę z bohaterką, która podzieliła się swoją niezwykłą historią.

Rozmowa z Anią odsłania kulisy jej decyzji o wyjeździe do Mozambiku jako misjonarki. Dzielna młoda kobieta opowiada o motywacjach, które skłoniły ją do podjęcia tego wyjątkowego wyzwania. Agata wraz z Anią zagłębiają się w detale codziennego życia na misji, przybliżając słuchaczom nie tylko trudności, ale także piękno spotkań z lokalną społecznością.

W trakcie rozmowy dowiadujemy się o tym, jak Ania poznała swojego przyszłego męża podczas pracy na rzecz lokalnej ludności. Prawdziwa miłość zakwitła w trudnych warunkach, co sprawia, że historia Ani nabiera dodatkowego wymiaru. Zadajemy sobie pytanie, jakie wyzwania stawia przed nią życie jako żony i matki na misji, i jak radzi sobie z równowagą między pracą społeczną a życiem rodzinnym.

Każdy z nas może podjąć się przedsięwzięcia wyjazdu na misję. Ale nawet pozostając w swojej dotychczasowej rzeczywistości, możemy włączyć w działania Ani i jej męża. Możemy włączyć się w pomoc finansową — Ania z mężem właśnie zbierają środki na samochód, który umożliwia im aktywną pomoc miejscowej ludności. Ta rozmowa rzuca światło na unikalne doświadczenia Ani, inspirując nas do refleksji nad sensem i wartością pomagania innym w najtrudniejszych miejscach świata.

Agata Strzyżewska rozmawia z Anią Dąbrowską
Ania Dąbrowska Mozambik

Agata Strzyżewska i Ania Dąbrowska

Dobre linki:
STRONA ANI: Wspieraj misję Ani!
DARMOWY EBOOK ANI: Pobierz tutaj
INSTAGRAM ANI: Obserwuj Anię
ZBIÓRKA NA SAMOCHÓD: Dołącz

 

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.