Od nałogu do nadziei: Świadectwo uzdrowienia

W najnowszym odcinku podcastu “Tłusta Owca” Agata spotyka się z niezwykłymi gośćmi — Beatą i Piotrem. Ich historia to prawdziwy dowód siły nadziei i mocy transformacji.

Piotr, który kiedyś borykał się z nałogiem uzależnienia od alkoholu i narkotyków, opowiada, jak wielokrotnie próbował wyjść z tego kręgu, ale zawsze wracał do ciemności. Dopiero spotkanie z Jezusem Chrystusem zmieniło jego życie. To On, poprzez cudowne uzdrowienie, przekształcił Piotra i nadal prowadzi go każdego dnia.

Dziś Piotr i Beata wspólnie działają, aby dzielić się swoim doświadczeniem i nadzieją z innymi. Pomagają bezdomnym wychodzić z kryzysu, ucząc ich nowego stylu życia opartego na wartościach, miłości bliźniego i bliskości z Bogiem.

Podczas rozmowy z Agatą, dzielą się swoimi historiami, przeżyciami oraz tym, jak wiara stała się fundamentem ich życia i działania. To poruszające spotkanie, które inspiruje do wiary w potęgę przemiany i daje nadzieję każdemu, kto może być w trudnej sytuacji.

Nie przegap tej wyjątkowej rozmowy, która otwiera serca na możliwość uzdrowienia i nowego początku. Zanurz się w historii nadziei i odnajdź swoją własną drogę do światła.

Beata i Piotr Grzeszczukowie w rozmowie z Agatą Strzyżewską
Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.