Małżeństwo pełne pasji

O czym jest ten odcinek:

Kiedy dwoje ludzi się pobiera i zaczynają tworzyć wspólnie swoją przyszłość, to mają jakieś cele i wizje dla swojego życia. Często łączą ich też te same pasje. Tak jest u nas i choć jesteśmy różni, mamy różne charaktery, to jednak naszym wspólnym celem i pasją życiową jest Bóg i służenie ludziom.

Chociaż jesteśmy ze sobą już wiele lat i mamy dorosłe dzieci, to jednak nieustannie siebie zaskakujemy. Najpiękniejsze jest to, że potrafimy godzinami rozmawiać o Bogu, o naszej służbie w Kościele Ulicznym, o naszej Misji w Pakistanie i o tym, jak Bóg działa w sercach ludzi. To najbardziej nas uskrzydla i czyni bardzo szczęśliwymi ludźmi.

W tym odcinku podcastu “Tłusta Owca” rozmawiam z moim mężem – Maćkiem Strzyżewskim. Opowiadamy o tym, jak Bóg nas używa, jak służymy ludziom pomimo naszych problemów, ludzkich słabości i upadków.

Często ludzie mówią nam, że są zbudowani naszą niedoskonałością i skoro Bóg nas wykorzystuje by działać dla Jego Królestwa, to ich też może. Maciej opowiada o swoich słabościach, jak zmagał się z depresją i o tym jak Dobry Bóg przekuwa to nieustannie od wielu lat na swoją Chwałę. Dzieli się również trudami, jakie napotyka w służbie oraz tym, jak Bóg to wszystko w sposób cudowny prowadzi i każdego dnia zaskakuje. Rozmawiamy o początkach naszej służby, o tym, w jakim miejscu byliśmy wtedy jako małżeństwo i rodzina. Nie był to dla nas łatwy czas, a jednak pomimo licznych problemów i przeszkód powiedzieliśmy Bogu “Tak”.

Co wtedy zaczęło się dziać?

Posłuchaj koniecznie tego odcinka.

Zapraszamy!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.