Pokochać niekochane

O czym jest ten odcinek:

W dzisiejszym świecie tak często jesteśmy skupieni na realizowaniu własnych pragnień i celów, że zapominamy często o drugim człowieku. Wszechobecna kultura egoizmu tak bardzo się w nas rozszerzyła, że trudno nam zauważyć potrzeby innych ludzi, a jeszcze trudniej w sposób wymierny im pomóc.

Jednak Bóg cały czas na kartach Biblii zachęca nas do tego, by okazywać w różny sposób miłość innym i pomagać potrzebującym. Często podzielenie się życiem z inną osobą wydaje nam się wyrzeczeniem, a jednak jest to niezwykłe błogosławieństwo, które czyni nas spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi.

Ja wlewam siebie, moje życie, moje wartości, mój czas w istoty, które będą istniały wiecznie. One już nie przestaną istnieć.

W tym podcaście rozmawiam z Małgorzatą Saunders, matką, żoną, kobietą pełną pasji i miłości, w życiu której widać Boży dotyk. Gosia poświęciła się innym i daje im miłość sprawiając, że ich trudne życie staje się lepsze. Rozmawiamy o adopcji, o dzieciach niepełnosprawnych, o ludzkich rozterkach, o prawdziwych wartościach w życiu człowieka i jego powołaniu.

Gosia wraz z mężem, pomimo że sami mają już czwórkę dzieci, zaadoptowali kilkunastodniową, niepełnosprawną Oleńkę, która urodziła się w bardzo trudnej rodzinie i nie miała żadnych perspektyw na normalne życie. Ta wspaniała rodzina stworzyła dla niej dom i cudowne warunki do rozwoju. Na tym jednak nie zakończyła się dla Gosi przygoda z przyjmowaniem pod swój dach potrzebujących.

Posłuchaj tej niezwykłej historii, pełnej ogromnej i niepojętej Bożej miłości. 

Zapraszam!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.