Czego nauczyłam się od owiec?

O czym jest ten odcinek:

Wielu z nas jest w jakimś środowisku liderem. Może jest to rodzina i jesteś liderem dla własnych dzieci, może jest to stanowisko przywódcze w pracy zawodowej, albo przewodzisz w Kościele czy innej grupie. Temat liderstwa jest obecnie tematem bardzo ważnym nie tylko w środowisku biznesowym, ale również chrześcijańskim. Jezus pokazuje nam na przykładzie Pasterza i owiec jak to powinno wyglądać właściwie.

Magdalena Kamińska, gość tego podcastu, jest moją przyjaciółką, współpracujemy razem w Szkole Pasji i Wizji, w której jest ekspertem i dzieli się swoim doświadczeniem w prowadzeniu innych ludzi. Magda jest psychologiem, coachem, mentorem, tutorem w Wyższej Szkole Psychologiczno – Społecznej w Warszawie i kierownikiem studiów podyplomowych “Chrześcijański coaching i mentoring”. 

Nie bez powodu temat Pasterza i owiec poruszam właśnie z Magdą. Mój gość obecnie koncentruje się na temacie służebnego przywództwa Servant Leadership, gdzie zgłębia temat tego, w jaki sposób Jezus prowadził innych ludzi i jak my możemy również prowadzić swoje rodziny i innych – nie tylko będąc liderami, przywódcami, czy prowadząc firmy, ale będąc po prostu zwykłym człowiekiem.

Magda, odbyła ostatnio niezwykłą podróż w głąb siebie i ta podróż miała bardzo wiele wspólnego z owcami. Podczas swojej tygodniowej wyprawy z pasterzami i ich stadami, doświadczała niesamowitych rzeczy, które ją zainspirowały i wniosły cenną wiedzę w jej życie. To, czego się tam nauczyła wykorzystuje również w swojej pracy zawodowej i właśnie o tym opowiada w naszej rozmowie. 

Jeśli jesteś liderem czy w kościele, czy w biznesie albo dla swoich dzieci – musisz koniecznie posłuchać tej historii i zainspirować się. Jedno jest pewne – ten świat potrzebuje dobrych pasterzy w roli rodziców i przywódców!

 

        DOBRE LINKI:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

6 Komentarzy

 1. Krystyna pisze:

  Kolejna ciekawa rozmowa ❤ mieszkałam kiedyś przez jakis czas na Islandii i tam na wschodzie organizowane były właśnie spędy owiec (po islandzku réttir), z tego co pamiętam można było brać w niech udział. Wtedy nie odważyłam się na to, ale po wysłuchaniu tej rozmowy kto wie.. Może jeszcze będę miała kiedyś okazję ❤ pozdrawiam!

  1. Agata pisze:

   Ooooo, super! Życzę zatem by pojawiła się okazja 🙂

 2. Dorota pisze:

  Agatko!Jak ja Ci dziękuję za ten podcast!❤️Popłakałam się z wdzięczności i głębszego zrozumienia mojego Pana jako Pasterza.Niech dobry Pan Cię błogosławi za to co robisz.Uwielbiam Twoją i Maćka pracę na rzecz Królestwa Bożego.❤️

  1. Agata pisze:

   Dziękuję 🙂 Błogosławię Cię Dorotko!

 3. Monika jec pisze:

  Agata Bardzo Budujace Slowa Są W Tym Podcast Tlusta Owca , Za Was Będę Się Codziennie Modlic ,Ty Też Się Za Mnie Modl , Amen I Blogoslawie Wam.

  1. Agata pisze:

   Dziękuję. Modlę się za Ciebie Kochana 🙂 Błogosławię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.