Czego nauczyłam się od owiec? 

[odcinek #27]

Ten odcinek możesz zobaczyć również w wersji 

VIDEO - kliknij TUTAJ.

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

2 sierpnia: 

Czego nauczyłam się od owiec?

rozmowa z Magdaleną Kamińską

Wielu z nas jest w jakimś środowisku liderem. Może jest to rodzina i jesteś liderem dla własnych dzieci, może jest  to stanowisko przywódcze w pracy zawodowej, albo przewodzisz w Kościele czy innej grupie. Temat liderstwa jest obecnie tematem bardzo ważnym nie tylko w środowisku biznesowym, ale rownież chrześcijańskim. Jezus pokazuje nam na przykładzie Pasterza i owiec jak to powinno wyglądać właściwie. 

Magdalena Kamińska, gość tego podcastu, jest moją przyjaciółką, współpracujemy razem w Szkole Pasji i Wizji, w której jest ekspertem i dzieli się swoim doświadczeniem w prowadzeniu innych ludzi. Magda jest psychologiem, coachem, mentorem, tutorem w Wyższej Szkole Psychologiczno - Społecznej w Warszawie i kierownikiem studiów podyplomowych "Chrześcijański coaching i mentoring". Nie bez powodu temat Pasterza i owiec poruszam właśnie z Magdą. Mój gość obecnie koncentruje się na temacie służebnego przywództwa Servant Leadership, gdzie zgłębia temat tego, w jaki sposób Jezus prowadził innych ludzi i jak my możemy również prowadzić swoje rodziny i innych - nie tylko będąc liderami, przywódcami, czy prowadząc firmy, ale będąc po prostu zwykłym człowiekiem.

Magda, odbyła ostatnio niezwykłą podróż w głąb siebie i ta podróż miała bardzo wiele wspólnego z owcami. Podczas swojej tygodniowej wyprawy z pasterzami i ich stadami, doświadczała niesamowitych rzeczy, które ją zainspirowały i wniosły cenną wiedzę w jej życie. To, czego się tam nauczyła wykorzystuje również w swojej pracy zawodowej i właśnie o tym opowiada w naszej rozmowie. Jeśli jesteś liderem czy w kościele, czy w biznesie albo dla swoich dzieci - musisz koniecznie posłuchać tej historii i zainspirować się. Jedno jest pewne - ten świat potrzebuje dobrych pasterzy w roli rodziców i przywódców!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

Zamknij

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.