Czego nauczyłam się od owiec?

O czym jest ten odcinek:

Wielu z nas jest w jakimś środowisku liderem. Może jest to rodzina i jesteś liderem dla własnych dzieci, może jest to stanowisko przywódcze w pracy zawodowej, albo przewodzisz w Kościele czy innej grupie. Temat liderstwa jest obecnie tematem bardzo ważnym nie tylko w środowisku biznesowym, ale również chrześcijańskim. Jezus pokazuje nam na przykładzie Pasterza i owiec jak to powinno wyglądać właściwie.

Magdalena Kamińska, gość tego podcastu, jest moją przyjaciółką, współpracujemy razem w Szkole Pasji i Wizji, w której jest ekspertem i dzieli się swoim doświadczeniem w prowadzeniu innych ludzi. Magda jest psychologiem, coachem, mentorem, tutorem w Wyższej Szkole Psychologiczno – Społecznej w Warszawie i kierownikiem studiów podyplomowych „Chrześcijański coaching i mentoring”.

Nie bez powodu temat Pasterza i owiec poruszam właśnie z Magdą. Mój gość obecnie koncentruje się na temacie służebnego przywództwa Servant Leadership, gdzie zgłębia temat tego, w jaki sposób Jezus prowadził innych ludzi i jak my możemy również prowadzić swoje rodziny i innych – nie tylko będąc liderami, przywódcami, czy prowadząc firmy, ale będąc po prostu zwykłym człowiekiem.

Magda, odbyła ostatnio niezwykłą podróż w głąb siebie i ta podróż miała bardzo wiele wspólnego z owcami. Podczas swojej tygodniowej wyprawy z pasterzami i ich stadami, doświadczała niesamowitych rzeczy, które ją zainspirowały i wniosły cenną wiedzę w jej życie. To, czego się tam nauczyła wykorzystuje również w swojej pracy zawodowej i właśnie o tym opowiada w naszej rozmowie.

Jeśli jesteś liderem czy w kościele, czy w biznesie albo dla swoich dzieci – musisz koniecznie posłuchać tej historii i zainspirować się. Jedno jest pewne – ten świat potrzebuje dobrych pasterzy w roli rodziców i przywódców!

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.