Dlaczego jest tak ciężko?

Niektórzy chrześcijanie mylnie myślą, że będąc z Bogiem nigdy nie dosięgną nas problemy i troski. Że wszystko zawsze będzie szło gładko, dokładnie tak jak sobie to wymarzymy, w końcu mamy wsparcie Najwyższego. Tymczasem rzeczywistość jest zgoła inna i wtedy może dosięgnąć nas zawód, jeśli nie zastanowimy się nad przyczyną.

W Bogu mamy oparcie w każdym momencie, również w trudnym czasie. Bóg to nasz dobry Ojciec, któremu oprócz naszego szczęścia zależy na naszym rozwoju. Bóg jest jak dobry nauczyciel, który zostawia ucznia podczas egzaminu, bo wie, że sobie poradzi i nie będzie próbował robić czegoś na własną rękę, co nie będzie dobre. Właśnie dlatego w pewnym momencie zostajemy wystawieni na samodzielną drogę. Kiedy ufamy Mu w takich momentach, które niekoniecznie są dla nas łatwe, nasza wiara i ufność rosną jeszcze bardziej. Musimy skupić się na jasności, by mogła przykryć ciemność.

Bo nie odrzuci Pan ludu swego, A dziedzictwa swego nie opuści.

Ps 94, 14

 Z tego filmu dowiesz się:

  • Dlaczego Bóg komunikuje się z nami w różny sposób
  • Co robić, gdy nie słyszymy Bożego głosu
  • Jak modlić się, by usłyszeć Boży głos w trudnej sytuacji
  • Czy trudne sytuacje oznaczają że nie jesteśmy dla Boga ważni

Czy doświadczasz tego, że Bóg nie jest obok Ciebie w trudnych chwilach? Jaką przyjmujesz wtedy postawę – modlisz się i prosisz Go o łaskę i wskazówki czy może odchodzisz od Niego? A może chcesz podzielić się swoją historią w której opowiesz o trudnej sytuacji i tym, co zrobił w niej dla Ciebie Bóg?

 

Czy odczuwasz skutki obecnej sytuacji w swoim życiu duchowym? Są to zmiany pozytywne czy negatywne? Może widzisz, że mógłbyś w tym aspekcie coś poprawić ale nie wiesz jak, albo przeciwnie – dostrzegłeś negatywne zmiany i odciąłeś się od nich, zbliżając się do Boga? Podziel się swoją historią w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.