Dbaj o serce!

Z tego filmu dowiesz się:

  • Jak dbać o swoje serce
  • Czym jest metanoja
  • Jak oczyścić swoje myśli
  • Jak dokonywać właściwych wyborów

Zawsze zastanawiałam się, dlaczego jedni ludzie wybierają Boga i idą za Nim tak szczerze, z całego serca, bez zahamowań, bez ograniczeń, a inni nie. To co robimy, zależy od nas. Otrzymaliśmy od Boga wolną wolę i mamy wybór. On chce, aby każdy był zbawiony, jednak czy tak rzeczywiście będzie jest zależne od nas samych, bo my podejmujemy decyzję. Nasze serce decyduje, bo właśnie w nim, wewnątrz nas, dokonują się wszystkie wybory. To źródło naszego życia.

Serce musi być przemienione po to, by było oczyszczone. O swoje serce trzeba się troszczyć i dbać, tak jak o ogród – podlewać, wyrywać chwasty, nawozić, pielęgnować i doglądać, czy nie ma tam przypadkiem szkodników. To od Ciebie zależy jak będziesz dbać o swoje serce. Można je systematycznie sprzątać lub zaśmiecać przez złe myśli, które pielęgnujemy. Co my możemy zrobić? Jak dbać o swoje serce tak praktycznie, codziennie? O tym opowiem wam w dzisiejszym filmiku. Zapraszam do posłuchania i komentowania!

Ale to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca i to kala człowieka. Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, nierząd, kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa. To właśnie kala człowieka. Lecz jedzenie nieumytymi rękami nie kala człowieka.

Mt 15,18-20

A Ty w jaki sposób dbasz o swoje serce? Czy jest już ono przemienione? Może dopiero podjąłeś decyzję i rozpocząłeś ten proces zmiany? A może jeszcze się wahasz, czy to zrobić? Podziel się proszę tym w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.