4 kłamstwa, w które wierzyłam

Z tego filmu dowiesz się:

  • W jakie kłamstwa wierzyłam
  • Jak przekonania wpływają na nasze życie
  • Jak poznać prawdę Bożą i mieć właściwe przekonania
  • Jak Bóg patrzy na dziedzinę finansów i czy chrześcijanin powinien być biedny

Po latach zrozumiałam, że w pewnych dziedzinach mojego życia błędnie myślałam. To, w co wierzymy jest bardzo ważne, bo nasze przekonania determinują nasze zachowania i decyzje życiowe. Gdy poznajemy Boga, to nasza relacja z Nim prowadzi do zrozumienia różnych spraw. On sam pokazuje nam prawdę i rzuca światło, w którym dopiero możemy zobaczyć właściwie. Nasze fałszywe przekonania biorą się z nieznajomości prawdy i z braku relacji z Bogiem.

W moim życiu wierzyłam w wiele kłamstw, ale tu chciałabym podzielić się z Wami czterema głównymi. Niewłaściwy sposób myślenia w pewnych obszarach, zatrzymywał mnie przed działaniem. Mało tego, te błędne przekonania popychały mnie do podejmowania błędnych decyzji. Kiedy Bóg pokazał mi jaka jest prawda, wyszłam z “więzienia” własnych poglądów. Te błędne przekonania dotyczyły między innymi patrzenia na siebie samą, na innych ludzi, czy na temat głoszenia Ewangelii. Myślałam też, że gdy stanę się chrześcijanką, to będę musiała się wyrzec moich pasji, a Bóg zabierze mi całą moją osobowość i będę zmuszona robić coś, czego nie chcę. Błędnie również postrzegałam dziedzinę finansów. Myślałam, że służenie Bogu wiąże się z byciem biednym człowiekiem, a pieniądze są brudne. Jednak gdy poznałam Bożą prawdę i zmieniły się moje poglądy, to doświadczyłam wolności w tych dziedzinach i zrozumiałam jak On na to wszystko patrzy.

W co dokładnie wierzyłam i jak wyszłam z tych błędnych przekonań? To właśnie chciałabym Wam przekazać w tym odcinku vlogowym. Zapraszam do posłuchania.

I dam wam nowe serce, i włożę nowego ducha do waszego wnętrza. Wyjmę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste.

Ez 36,26

A Ty, w jakie kłamstwa wierzyłeś/aś? Może już Bóg pokazał Ci prawdę i jesteś wyzwolony/a z jakiś błędnych przekonań? Bardzo jestem tego ciekawa, więc proszę napisz o swoich doświadczeniach w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH HISTORII?

Mój cotygodniowy NEWSLETTER OSOBISTY słynie z mega inspirujących treści, na które będziesz wyczekiwać cały tydzień.

Dzielę się w nim historiami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zostaw mi swojego maila, a pierwszą wiadomośc dostaniesz za chwilę!

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach
i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera

strzałka

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.