konferencja

WIARA
CZYNI

CUDA
#5

 

KONFERENCJA ONLINE | 19 LISTOPADA 2022

Dlaczego warto dołączyć? 

Usłyszysz najbardziej ciekawe historie Bożego działania, które momentalnie postawią Cię na nogi, zainspirują do wiary, która przeniesie góry w Twoim życiu!

KONFERENCJA JEST NAGRYWANA I DOSTĘPNA DO OBEJRZENIA PÓŹNIEJ, 

DLA OSÓB, KTÓRE ZAKUPIŁY BILET.

Atmosfera!

Blisko 1000 gorących dla Boga chrześcijan różnych denominacji

Cuda!

Bóg działa podczas słuchania mówców, czytania modlitw na czacie i spontanicznego uwielbienia: ponad 30 uzdrowień i uwolnień od złych duchów

Wspólnota!

Konferencja to mega jednoczący i wspólnotowy czas spędzony w gronie rodziny, grupy domowej, czy całego kościoła. Nie oglądaj sam/a! Zaproś innych!

Wiara Czyni Cuda

10 mówców

AGATA
STRZYŻEWSKA

Misjonarka i ewangelistka. Autorka Szkoły Pasji i Wizji. Prezes Fundacji Wszystko Jest Możliwe. Inicjatorka Kościoła Ulicznego w Gdańsku oraz społeczności Tłusta Owca. Prowadzi na Youtube popularny codzienny program Przebudzenie 5 Rano.

AGATA
WARTAK

Z wykształcenia psycholog, z zawodu kierownik produktu w międzynarodowej firmie, z powołania – dziewczyna Jezusa. Prowadzi warszawską wspólnotę międzywyznaniową Formacja Transformacja.

GRZEGORZ MIECZNIKOWSKI

Grzegorz jest aktywnym ewangelistą, głosząc Dobrą Nowinę w kraju i zagranicą. Powołał do życia Służbę Ogień Miłości, w ramach której odwiedza kościoły oraz przemawia na konferencjach dzieląc się potężnym świadectwem działania Boga w swoim życiu.

SARA
KUKIER

Jedna z wokalistek muzycznego zespołu Steeped. Absolwentka Katedry Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Projektantka mody. Jej projekty można było zobaczyć w Top Model, Vogue Polska, Vogue Italia, Aktivist i Kaltblut Magazine, a także na spotach reklamowych.

MATEUSZ OTREMBA
(MATE.O)

Muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Fotograf. Animator chrześcijańskiej imprezy Manifest we Wrocławiu. Brał udział w największych imprezach muzyki chrześcijan: Song of songs Festival w Toruniu, Slot Art Festiwal, Festiwal Muzyki Dobrej, Festiwal Stróżów Poranka. Występuje także jako solista z chórem TGD.

JERZY
RYCHARSKI

Pastor wspólnoty Kościoła Bożego w Chrystusie w Kaliszu. Założyciel Domu Modlitwy 24/7, inicjator corocznych międzynarodowych tygodni uwielbienia w Izraelu i Kaliszu, inspirator konferencji “Jest Więcej”. Jeden z założycieli ruchu przebudzeniowego Polska Dla Jezusa.

JOANNA
KMIECIK

Asia wraz mężem Tomkiem są pastorami kościoła Shoreline w Częstochowie. Asia jest  również założycielem Fundacji Eurohelp, w której znalazło  schronienie 21 sierot. Fundacja pomaga również kobietom w trudnej sytuacji życiowej. Przez wiele lat Asia była zaangażowana w kampanie przeciwko handlowi ludźmi. 

PIOTR BILECKI

Lider Kościoła Ulicznego w Gdańsku. Uczeń Jezusa, który prowadzi innych do duchowej głębi. Inicjator spotkań uczniowskich w swoim domu.

RADEK
GRYGORUK

Pastor Chrześcijańskiej wspólnoty The Rock we Wrocławiu. Dyrektor Slot Art Festival – młodzieżowego festiwalu artystycznego promującego kulturę alternatywną w Polsce.

ŁUKASZ
BUCHNAJZER

Pastor Centrum Chrześcijańskiego „Życie Sozo” Dyrektor Andrew Wommack Ministries Polska i Charis Bible College Polska. Wraz z żoną zaangażowany w służbę Wommacka od 2012 roku.

MARIA
PERENC

Działaczka, lubi tworzyć i inicjować z poczucia wewnętrznej niezgody na stan zastany. Od wielu lat angażuje się misyjnie w Generacji Plus – organizacji, która pracuje z nastolatkami w całym kraju oraz w misję Steiger, która dociera z Ewangelią do tzw. Globalnej Kultury Młodzieżowej.

UWIELBIENIE POPROWADZI ZESPÓŁ STEEPED

Ekipa młodych ludzi pełnych pasji dla Boga i chęci do działania! Tworzą projekty muzyczne, wizualne oraz podcasty nasączone (STEEPED) Bożą obecnością. Wspierają artystyczną działalność chrześcijan i poszerzają ich możliwości tworzenia i promowania muzyki oraz sztuki.

Plan wydarzenia

10:00 – 10:30

10:30 – 11:00

11:00 – 11:30

PRZERWA 15 MINUT

11:45 – 12:15

12:15 – 12:45

PRZERWA do 14.30

UWIELBIENIE 14:30 – 15:00

15:00 – 15:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:30

PRZERWA 15 MINUT

16:45 – 17:15

17:15 – 17:45

NAGRANIE

40 PLN

Pełen dostęp do nielimitowanej liczby odtworzeń wszystkich sesji konferencji

NAPISZ DO NAS:

kontakt@agatastrzyzewska.com

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.