Szkoły biblijne – miejsce duchowego wzrostu.

Posłuchaj mojej rozmowy z Łukaszem, prowadzącym polską filię Charis Bible College.

Charis Bible College to szkoła biblijna założona przez Andrew Wommacka. Jej celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy teologicznej, ale również pomaganie w odkrywaniu głębokiej relacji z Bogiem poprzez zrozumienie Jego miłości i troski. To miejsce, gdzie studenci mają okazję zagłębić się w Pismo Święte, aby zrozumieć jego przesłanie i zastosować je w codziennym życiu.

Łukasz dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem tej szkoły. Opowiada o pasji, która ich napędza, aby pomagać ludziom w odkrywaniu bogactwa biblijnej mądrości. Jako zespół towarzyszą uczestnikom w przemianie, jaką przynosi pełne zrozumienie Bożej miłości.

Jednym z ważniejszych aspektów tej rozmowy jest podkreślenie znaczenia budowania relacji międzyludzkich w oparciu o miłość Boga. Uczestnicy ChBC nie tylko zagłębiają się w literę-teorię. Doświadczają również ożywczej mocy Słowa, budując wspierającą się wspólnotę, dzięki czemu coraz bardziej otwarcie wyrażają Bożą miłość w swoich codziennych relacjach.

Kiedy to piszę mam trochę wrażenie, jakbym pisała o Szkole Pasji i Wizji, którą prowadzę. Choć nie jest to szkoła teologiczna, ma podobne cele i założenia, a nawet doświadczenia i priorytety. Jednak szkoły, które zakłada Bóg są trochę jak Jego drogi – każda inna, niepowtarzalna i poruszająca się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i specyfice. Zapraszam do wysłuchania tej inspirującej rozmowy.

łukasz buchnajzer

Łukasz Buchnajzer i Agata Strzyżewska

Dobre linki:

Agata: Zaufaj Bogu w trudnych chwilach

5 RANO: Biblia nas pociesza

5 RANO: Jak interpretować Biblię?

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.