Nancy — Amerykanka zmieniająca życie niesłyszących wierzących!

W najnowszym odcinku podcastu „Tłusta Owca” mam przyjemność i zaszczyt rozmawiać z Nancy – Amerykanką, żoną pastora, która od ponad 30 lat mieszka w Polsce. Nancy realizuje tutaj swoją misję i powołanie, skupiając się na niesieniu pomocy osobom niesłyszącym, by mimo bariery językowej, mogły rozwijać swoje życie duchowe.

Nancy jest zaangażowana w projekt tłumaczenia Biblii na język migowy i jest to ogromne wyzwanie! Ponadto Nancy jest tłumaczem podczas nabożeństw, konferencji i spotkań wspólnot chrześcijańskich w całej Polsce. Dzięki jej pracy osoby głuche mogą aktywnie i świadomie uczestniczyć w życiu wspólnotowym, rozwijać się duchowo i poznawać Jezusa.

Jej marzeniem jest, aby w każdym mieście w Polsce osoby niesłyszące miały możliwość uczestniczenia w modlitwie i spotkaniach wspólnotowych. Nancy pragnie, aby każda z tych osób mogła realizować swoje dary, które otrzymały od Boga, niezależnie od barier komunikacyjnych. W rozmowie Nancy dzieli się swoją historią, wyzwaniami, z jakimi musiała się zmierzyć oraz radościami, które towarzyszą jej misji.

Odcinek z Nancy to inspirująca opowieść o determinacji, wierze i niesieniu pomocy bliźnim. Jej działania pokazują, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości i zaangażowaniu. Dla wszystkich, którzy interesują się tematyką integracji osób niepełnosprawnych, duchowości oraz pracy misyjnej, ten odcinek podcastu „Tłusta Owca” jest absolutnie obowiązkowy do odsłuchania.

Zapraszam Cię do tego wyjątkowego odcinka i poznania Nancy – kobiety, której serce bije dla innych. Dowiesz się, jak jedna osoba może zmieniać życie wielu ludzi, dając im wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Nancy Ropiejko

Agata Strzyżewska i Nancy Ropiejko

Dobre linki:

Tu spotkasz Nancy: Pozytywne Znaki

Biblia dla Głuchych: DeafBible.com

Misja głoszenia dla Głuchych: Deaf Missions

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.