Jedność między chrześcijanami — czy to możliwe?

Posłuchaj rozmowy o jedności w Chrystusie, którą Agata przeprowadziła z Marysią i Adamem Duszyńskimi – parą, która jest prawdziwym przykładem miłości i jedności w chrześcijaństwie.

Marysia i Adam są katolikami, jednak ich działania i zaangażowanie przekraczają granice denominacji. W swojej rozmowie z Agatą dzielą się swoją pasją do budowania wspólnoty chrześcijańskiej opartej na wspólnych wartościach i wierze w Jezusa Chrystusa. Ich inicjatywy skupiają się na jednoczeniu ludzi niezależnie od tego, czy są katolikami, protestantami, zielonoświątkowcami, ewangelikami, metodystami czy prawosławnymi.

Podkreślają, że prawdziwa jedność tkwi w poszukiwaniu tego, co nas łączy, a nie tego, co nas dzieli. Marysia i Adam wspólnie pracują nad tym, aby ludzie mogli dostrzec piękno różnorodności w chrześcijaństwie i dostrzegać w sobie nawzajem braci i siostry w wierze.

Poprzez swoje doświadczenia i zaangażowanie Marysia i Adam ukazują, jak budować wspólnotę opartą na miłości, zrozumieniu i szacunku dla drugiego człowieka. Ich praca ma na celu wzrastanie razem ku chwale Jezusa, oddającemu życie za wszystkich chrześcijan.

Zapraszamy do wysłuchania tej inspirującej rozmowy, która z pewnością otworzy serca i umysły na piękno jedności w Chrystusie.

Agata Strzyżewska rozmawia z Marysią i Adamem Duszyńskimi
Marysia i Adam Duszyńscy oraz Agata Strzyżewska

Maria i Adam Duszyńscy z Agatą Strzyżewską

Dobre linki:

Dzieło Marysi i Adama: Gwiazda Betlejemska

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.