Dziewczyny z Madagaskaru

W najnowszym odcinku podcastu „Tłusta Owca”, Agata zaprasza słuchaczy do inspirującej rozmowy z siostrami Eweliną i Ulą – dwiema niezwykłymi misjonarkami, których serce płonie dla Boga i ludzi.

Ewelina i Ula nie tylko dzielą ze światem siostrzaną więź, ale również pasję do duchowej służby. Już od najmłodszych lat wiedziały, że ich życie ma być poświęcone czemuś większemu – posłudze dla Boga i drugiego człowieka. Dziewczyny nieustannie poszukiwały swojego charyzmatu, a gdy otrzymały potwierdzenie od Boga, że ich droga prowadzi do pomocy potrzebującym, ruszyły w świat z pełną determinacją.

W trakcie fascynującej rozmowy Agata odkrywa przed słuchaczami historię misji sióstr. Ewelina i Ula modlą się o uzdrowienia dla chorych, aby przynieść ulgę cierpiącym. Ich służba nie zna granic – podjęły dwukrotnie misje na Madagaskarze, gdzie ich obecność i zaangażowanie zmienia życie wielu ludzi.

Ewelina i Ula to prawdziwe źródło inspiracji dla wszystkich, którzy pragną żyć zgodnie z wolą Bożą i niesienie miłości bliźniemu. Ich historia pokazuje, że nawet najmniejsze działania, podejmowane z miłością i oddaniem, mogą mieć ogromny wpływ na świat. Czytelników podcastu „Tłusta Owca” czeka poruszająca podróż w głąb serc dwóch niezwykłych kobiet, których życie jest prawdziwym świadectwem miłości i wiary.

Ewelina i Ula Blinstrub w rozmowie z Agatą Strzyżewską
Ewelina i Ula Blinstrub, siostry, misjonarki, madagaskar

Ewelina i Ula Blinstrub

Dobre linki:

Ewelina i Ula: Obserwuj na Instagramie!

Ewelina i Ula: Obserwuj na Facebooku!

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.