Dziewczyny się spotykają

KOBIETY POTRZEBUJĄ SIĘ SPOTYKAĆ, OPOWIEDZIEĆ INNYM O PROBLEMACH, CHCĄ BYĆ WYSŁUCHANE.

Kobiety, zwłaszcza kobiety, potrzebują takiego miejsca, w którym mogą się wspólnie spotkać, pogadać, opowiedzieć o swoich problemach z poczuciem pewności, że są w pełni zaakceptowane. Kobiety mają taką naturalną potrzebę, by się integrować, rozmawiać i przebywać razem. Dobrą okazją do takich spotkań są np. konferencje chrześcijańskie, na które zawsze licznie przyjeżdżają kobiety z różnych stron Polski, ale tego typu imprezy z reguły mają miejsce tylko raz, dwa w roku.

Ola Nerc, gość tego podcastu, prowadzi inicjatywę “Dziewczyny się spotykają”. Opowiada, jak kilka lat temu została zainspirowana, by stworzyć taką bezpieczną przestrzeń dla kobiet, w której będą się razem spotykać, wspierać, budować nawzajem i modlić.

Ola widziała potrzebę stworzenia miejsca, w którym będzie można mówić zwykłym dziewczynom o codziennych, zwykłych sprawach, pokazując im jednocześnie, że Bóg ma wpływa na ich życie, interesuje się każdą z nich i pomaga im przejść przez problemy i trudne sytuacje.

Zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka!

 

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

3 Komentarzy

 1. Bożena pisze:

  Super inicjatywa 🙂 Nie usłyszałam tytułu książki i autora, który sprawił taką zmianę życia, czy mogłabym otrzymać taką informację?
  Pozdrawiam serdecznie ….

 2. Dorota pisze:

  W Olsztynie też mamy podobną grupę. Co tydzień mamy spotkania Warmińskich Babeczek W gronie kobiet, w różnym wieku tworzy się niezwykła atmosfera. Bóg działa, przełamuje nasze lęki, frustrację, złą przeszłość. Pojawiają się pierwsze perły Polecam

  1. Agata pisze:

   Ale mega inicjatywa! Brawo dziewczyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.