Jak odkryć swoje powołanie?

O czym jest ten odcinek:

Jednym z bardzo ważnych zadań jakie mamy w życiu, to jest odkrycie swojego powołania. Nieliczne osoby wiedzą od dziecka jakie jest ich powołanie, jednak zdecydowana większość ludzi, po prostu go szuka. Bóg wlał w nasze serca pewne pasje, które są związane z naszym powołaniem i tak nas skonstruował, abyśmy mogli wypełniać pewne zadania. On pragnie, aby każdy człowiek odkrył swoje powołanie, rozwijał się i żył w obfitości. Jesteśmy tak stworzeni przez Boga, że każdy z nas ma wyjątkowe zasoby i jest niepowtarzalny. 

Często jednak sami blokujemy potencjał, który Bóg w nas włożył. Pasja, to coś więcej niż hobby, czy rzeczy, które lubimy robić, ale jest to coś, co stanowi kim jesteśmy wewnątrz i jest naszą siłą napędową.

W tym odcinku, mój gość – Wojtek Kowalewski opowiada, w jaki sposób sam odkrył swoją pasję i zobaczył to, co go nakręca. Wojtek jest mówcą motywacyjnym, coachem, wykładowcą, doktorem teologii praktycznej i prezesem Instytutu Rozwoju “Złote jabłko”. Napisał książkę pomagającą poznać siebie “Pytania zmieniające życie”. Jest również jednym z ekspertów w mojej szkole “Pasji i Wizji”, w której pomagamy innym odkryć swoje powołanie i pasje.

Wojtek w tym podcaście opowiada o swojej drodze do powołania i o tym, jak odkrycie pasji wpłynęło na jego życie. Słuchając tego podcastu otrzymasz wiele wskazówek, jak samemu odkryć swoje powołanie i sam odpowiesz sobie na wiele inspirujących pytań, które zaprowadzą Cię w ciekawe miejsca. Cała rozmowa, jest jak praktyczny przewodnik w drodze do odkrywania siebie i tego, co Bóg w nas włożył. Dowiesz się również tego, w jaki sposób rozpoznać Boże wskazówki i odkryć swoją pasję i powołanie. 

Sięgnij po inspirację i motywację do swojego życia i posłuchaj. 

Naprawdę warto!

 

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

Zapisując się na newsletter akceptuję Regulamin newslettera i zgadzam się na wysyłkę newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach przez Agatę Strzyżewską zgodnie z Regulaminem newslettera.

strzałka

DYSKUSJA

Co myślisz? Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

5 Komentarzy

 1. Maria pisze:

  Ja mam trudności z odróżnianiem głosu Bożego od mojego własnego. Chcę robić dokładnie to, czego Bóg ode mnie chce, ale często jestem w kropce i nie umiem rozeznać od kogo jakiś głos pochodzi. Po prostu nie wiem, skąd wziąć pewność, że coś pochodzi od Boga. Proszę o modlitwę

 2. Dorota pisze:

  Dziękuję! Cieszę się że mogłam poznać trochę Waszej działalności oraz posłuchać tej rozmowy w tak ważnym momencie mojego życia. Wyszłam już jakiś czas temu z łodzi mojej codzienności. Ale do kroczenia po wodzie jeszcze daleka droga… Gdzieś na dnie serca ciągnie mnie do pracy z końmi. Nie mam jednak żadnego doświadczenia i trudno bez tego zacząć. Ufam że jeśli jest to Boże pragnienie, to stopniowo w nie wejdę. Proszę o modlitwę i raz jeszcze bardzo za Was dziękuję

  1. Agata pisze:

   Dorotko, wszystko w swoim czasie. Powoli, do przodu. Nasz Pasterz Cię poprowadzi 🙂

 3. Aleksandra pisze:

  Jestem na etapie zmiany zawodowej, korzystałam z pomocy doradcy zawodowego, ale dzisiejszy podcast uświadomił mi, że nie zapytałam Boga o to, czego On chce dla mnie. Widzę pragnienia, które we mnie wkłada – chcę pomagać rozwijać się innym, rozwijać ich potencjał. Jednak nie widzę jeszcze drogi, która najbardziej ucieszyłaby Boga. Proszę o modlitwę i jednocześnie bardzo dziękuję Bogu za Was 🙂

  1. Agata pisze:

   Błogosławię Cię Olu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.