Jak odkryć swoje powołanie?

O czym jest ten odcinek:

Jednym z bardzo ważnych zadań jakie mamy w życiu, to jest odkrycie swojego powołania. Nieliczne osoby wiedzą od dziecka jakie jest ich powołanie, jednak zdecydowana większość ludzi, po prostu go szuka. Bóg wlał w nasze serca pewne pasje, które są związane z naszym powołaniem i tak nas skonstruował, abyśmy mogli wypełniać pewne zadania. On pragnie, aby każdy człowiek odkrył swoje powołanie, rozwijał się i żył w obfitości. Jesteśmy tak stworzeni przez Boga, że każdy z nas ma wyjątkowe zasoby i jest niepowtarzalny.

Często jednak sami blokujemy potencjał, który Bóg w nas włożył. Pasja, to coś więcej niż hobby, czy rzeczy, które lubimy robić, ale jest to coś, co stanowi kim jesteśmy wewnątrz i jest naszą siłą napędową.

W tym odcinku, mój gość – Wojtek Kowalewski opowiada, w jaki sposób sam odkrył swoją pasję i zobaczył to, co go nakręca. Wojtek jest mówcą motywacyjnym, coachem, wykładowcą, doktorem teologii praktycznej i prezesem Instytutu Rozwoju “Złote jabłko”. Napisał książkę pomagającą poznać siebie “Pytania zmieniające życie”. Jest również jednym z ekspertów w mojej szkole “Pasji i Wizji”, w której pomagamy innym odkryć swoje powołanie i pasje.

Wojtek w tym podcaście opowiada o swojej drodze do powołania i o tym, jak odkrycie pasji wpłynęło na jego życie. Słuchając tego podcastu otrzymasz wiele wskazówek, jak samemu odkryć swoje powołanie i sam odpowiesz sobie na wiele inspirujących pytań, które zaprowadzą Cię w ciekawe miejsca. Cała rozmowa, jest jak praktyczny przewodnik w drodze do odkrywania siebie i tego, co Bóg w nas włożył. Dowiesz się również tego, w jaki sposób rozpoznać Boże wskazówki i odkryć swoją pasję i powołanie.

Sięgnij po inspirację i motywację do swojego życia i posłuchaj.

Naprawdę warto!

Dobre linki:

STRONA: Instytut ZŁOTE JABŁKO
KSIĄŻKA: Pytania zmieniające życie
FANPAGE: Złote jabłko
FANPAGE: Wojciech Kowalewski
FILM: Jakie masz powołanie?
STRONA: Szkoła Pasji i Wizji

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.