Jak odkryć swoje powołanie? 

[odcinek #33]

Ten odcinek możesz również zobaczyć w wersji  

VIDEO - kliknij TUTAJ.

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

25 Października: 

Jak odkryć swoje powołanie?

rozmowa z Wojtkiem Kowalewskim

Jednym z bardzo ważnych zadań jakie mamy w życiu, to jest odkrycie swojego powołania. Nieliczne osoby wiedzą od dziecka jakie jest ich powołanie, jednak zdecydowana większość ludzi, po prostu go szuka. Bóg wlał w nasze serca pewne pasje, które są związane z naszym powołaniem i tak nas skonstruował, abyśmy mogli wypełniać pewne zadania. On pragnie, aby każdy człowiek odkrył swoje powołanie, rozwijał się i żył w obfitości. Jesteśmy tak stworzeni przez Boga, że każdy z nas ma wyjątkowe zasoby i jest niepowtarzalny. Często jednak sami blokujemy potencjał, który Bóg w nas włożył. Pasja, to coś więcej niż hobby, czy rzeczy, które lubimy robić, ale jest to coś, co stanowi kim jesteśmy wewnątrz i jest naszą siłą napędową.

W tym odcinku, mój gość - Wojtek Kowalewski opowiada, w jaki sposób sam odkrył swoją pasję i zobaczył to, co go nakręca. Wojtek jest mówcą motywacyjnym, coachem, wykładowcą, doktorem teologii praktycznej i prezesem Instytutu Rozwoju "Złote jabłko". Napisał książkę pomagającą poznać siebie "Pytania zmieniające życie". Jest również jednym z ekspertów w mojej szkole "Pasji i Wizji", w której pomagamy innym odkryć swoje powołanie i pasje. 

Wojtek w tym podcaście opowiada o swojej drodze do powołania i o tym, jak odkrycie pasji wpłynęło na jego życie. Słuchając tego podcastu otrzymasz wiele wskazówek, jak samemu odkryć swoje powołanie i sam odpowiesz sobie na wiele inspirujących pytań, które zaprowadzą Cię w ciekawe miejsca. Cała rozmowa, jest jak praktyczny przewodnik w drodze do odkrywania siebie i tego, co Bóg w nas włożył. Dowiesz się również tego, w jaki sposób rozpoznać Boże wskazówki i odkryć swoją pasję i powołanie. Sięgnij po inspirację i motywację do swojego życia i posłuchaj. Naprawdę warto!

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

Zamknij

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.