Jak się modlić? [odcinek #30]

Ten odcinek możesz zobaczyć również w wersji 

VIDEO - kliknij TUTAJ.

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

13 września: 

Jak się modlić?

rozmowa z Piotrem Płechą

Wiele osób uczy się od innych ludzi jak uwielbiać Boga. Słuchamy i obserwujemy innych wierzących i zaczynamy się tak samo modlić, śpiewać, podnosić ręce.  Tymczasem kluczem do modlitwy jest nie to, żeby naśladować innych, ale żeby zbudować z Bogiem prawdziwe, intymne relacje, przebywać w Jego Obecności i stać się uczniem Jezusa. Można modlić się w rożny sposób - pisać wiersze, tańczyć, śpiewać... Tak naprawdę są nieograniczone możliwości. Różne są też rodzaje modlitwy. Jedną z nich jest modlitwa chwalebnego uwielbienia. Aby prawdziwie uwielbiać Boga, musimy Go najpierw poznać i wiedzieć jaki On jest. Przyjaźń i bliskość z Bogiem jest podstawą i kluczem do tego, by Go uwielbiać.  

Z moim gościem - Piotrem Płechą, rozmawiam właśnie na temat modlitwy. Piotr 35 lat temu po spotkaniu z Jezusem zaangażował się w Królestwo Boże. Od 28 lat zajmuje się uwielbieniem, a od 19 lat prowadzi służbę uwielbienia Misja 22:22. Przez 10 lat współpracował z zespołem TGD. Jest też pastorem wspólnoty Misja 22:22. Aktualnie prowadzi 2 szkoły internetowe na które jeszcze można się zapisać. Są to: Szkoła Biblijna Online i Szkoła Służby Uwielbienia. Można go też posłuchać o 20:00 na jego fanpage’u FB na tzw. Kolacji Czwartkowej. Piotr w tym odcinku dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem chodzenia z Bogiem, tym jak na codzień szuka bliskości z Nim i czym jest esencja modlitwy. Opowiada jak uczyć się prawdziwego, biblijnego uwielbienia. Najbardziej fascynuje go modlitwa chwalebnego uwielbienia - to centrum życia Piotra. Jego powołaniem jest uczenie innych, jak wchodzić w Obecność Bożą, jak uwielbiać Boga i jak komunikować się z Nim. 

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

Zamknij

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.