Jak pościć? Moje doświadczenia z postem

O czym jest ten odcinek:

Zawsze interesowało mnie – jak to jest, że są Przebudzenia Duchowe w jednych rejonach świata, a w innych nie. Dlaczego w życiu niektórych ludzi Bóg objawia swoją moc, a inni Go nie doświadczają.

Okazuje się, że post i modlitwa jest jedną z kluczowych kwestii, aby doświadczać działania Boga. Biblia jest pełna przykładów ludzi, którzy pościli np. Daniel. Sam Jezus też pościł, bo chciał zrozumieć Bożą wolę i ją wypełniać. W czasie postu pokazujemy Bogu, że On jest dla nas ważniejszy niż jedzenie i sprawy materialne. Pokazujemy, że Jego stawiamy na pierwszym miejscu w swoim życiu.

W tym odcinku opowiadam, jak ja sama przeżywam post, jak reaguje mój organizm i jakie były moje pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie. Mówię o takich praktycznych rzeczach jak np. przygotować swój organizm do tego czasu, jak radzić sobie z kryzysami w czasie postu, co jeść, albo czego unikać żeby wytrwać.

Post ma wpływ na nasze ciało, na naszą psychikę i naszego ducha. Bóg może dokonywać niesamowitych rzeczy w naszym życiu w czasie postu – zmieniać nasze myśli, może dokonać jakiegoś przełomu a nawet uzdrowić nasze ciało. Opowiadam jakich błogosławieństw ja osobiście doświadczam w czasie postu, jak Bóg mnie wycisza, uzdrawia i przemienia.

Dobre linki:
NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.