Od nieśmiałości do pełnej odwagi [odcinek #2]

Subskrybuj:


Skorzystaj z załączonych linków do pomocnych materiałów 

oraz koniecznie zostaw pod spodem swój komentarz!

11 STYCZNIA: 

Od nieśmiałości do pełnej odwagi

ROZMOWA Z ELĄ SIEWNIAK

Nie jest łatwo szanować i kochać ludzi, którzy są zupełnie inni od nas. Gdy jedziemy od innego kraju i widzimy inną kulturę mamy do wyboru: albo uznać, że my żyjemy lepiej, albo schować dumę do kieszeni i uczyć się od innych. Ela Siewniak była kiedyś zamknietą w sobie, nieśmiałą dziewczyną. Dziś Bóg czyni w jej życiu cuda: Ela nie waha się jechać w dzikie tereny Omanu, Nepalu czy Pakistanu, aby głosić Ewangelię i kochać ludzi. Opowie o licznych podróżach, ale również o swojej osobistej podróży poza strefę komfortu, w którą zabrał ją Bóg, gdy zdecydowała się za Nim podążać.

W tym odcinku rozmawiamy o tym, jak Bóg uczy nas odwagi, gdy decydujemy się kochać ludzi. Jak możemy się uczyć od ludzi innych kultur i na czym polega głoszenie ewangelii z miłością. Poruszamy temat pokory i przyjmowania miłości od innych oraz dostosowywania naszej komunikacji do wrażliwości innych ludzi.

Zasubskrybuj Tłustą Owcę!

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

dyskusja

Co myślisz?

Zostaw swój komentarz!

Twój adres email nie będzie wyświetlany.

Zamknij

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.