Czy trudno być kobietą w kościele?

O czym jest ten odcinek:

Obowiązujące normy społeczne często zdają się narzucać nam ograniczenia, jeśli chodzi o to, czym powinniśmy albo nie powinniśmy się zajmować w Bożym Królestwie. Jednak kiedy On nas do czegoś powołuje, to nie patrzy na płeć czy naszą rolę społeczną – On używa tych, którzy są gotowi. I kiedy jesteśmy o tym przekonani, nie musimy oglądać się na to co nam wypada, a czego nie wypada w oczach ludzi i czy nasze obdarowanie pasuje do naszej płci.

Anna, z którą dziś rozmawiam, to kobieta, która robi niesamowite rzeczy w Bożym Królestwie i odważnie realizuje swoje powołanie. Jest doktorem nauk teologicznych, matką sześciorga dzieci oraz prowadzi wspólnotę charyzmatyczną Armia Dzieci.

Anna pisze książki, przemawia na konferencjach, prowadzi warsztaty, jest nauczycielem i obdarowanym liderem, powadzi działalność misyjną i wspólnotową.

Z Anną rozmawiamy o tym jak wypełniać dane nam powołanie i znaleźć, czy nawet stworzyć sobie, swoje miejsce w Bożym Królestwie i zachować swoje rozumienie Bożego prowadzenia pomimo oczekiwań społecznych.

Rozmawiamy o kształtowaniu tożsamości w Chrystusie, przemianie myślenia i wychodzeniu poza utarte schematy i stereotypy.

Dobre linki:

BLOG: Dr Anna Saj
STRONA: Metamorfoza umysłu
STRONA: Armia Dzieci
PLANER: Żyj według planu
FILM: Czy wiesz, kim jesteś?

NEWSLETTER

ZASUBSKRYBUJ 

TŁUSTĄ OWCĘ!

 

Co tydzień dostaniesz ode mnie maila z następnym odcinkiem Podcastu oraz z najbardziej wartościowymi materiałami video. 

 

Oprócz tego moje bardzo osobiste przemyślenia i inspiracje dotyczące życia z Bogiem.

strzałka

Posłuchaj również...

This site uses cookies to offer you a
better browsing experience.